article
1.6571368
De agenda van de regio Apeldoorn voor donderdag 27 oktober
27 oktober 2016
De agenda van de regio Apeldoorn voor donderdag 27 oktober
http://www.destentor.nl/agenda/agenda-regio-apeldoorn/27-oktober-2016-1.6571368
2016-10-25T10:42:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4272237.1395139481!image/image-4272237.jpg
Agenda regio Apeldoorn
Home / Agenda / Agenda regio Apeldoorn / 27 oktober 2016

27 oktober 2016

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    De agenda van de regio Apeldoorn voor donderdag 27 oktober

    APELDOORN
    't Cafeetje van Marja, Hoofdstraat 166, 10-12u: rouwcafé
    CODA Bibliotheek, Vosselmanstraat 299, 10-12u: de Verhalentafel over wijk De Naald
    Wijkcentrum De Stolp, Violierenplein 101, 20u: Lezing voettocht Santiago de Compostella
    Wijkcentrum Dok Zuid, 1e Wormenseweg 460, 20u: Presentatie Fusion360, ontwerpen in 3D

    EMST
    De Hezebrink, Dominee van Rhijnstraat 69, 14u: Bowlen en sjoelen ANBO

    EPE
    Grote Kerk, Beekstraat 1, 20u: muzikale herinneringen aan Henk Vreekamp, orgelconcert door Gerrit Christiaan de Gier

    ERMELO
    Plaza, Raadhuisplein 10, 9.30-11.30u: Financieel Café
    De Baanveger, IJsbaanweg 45, 14-16u: Dialoogtafel Vitaal oud(er)
    Boekhandel Riemer & Walinga, Stationsstraat 131, 20-22.15u: Lezing James Kennedy over religie en Amerikaanse verkiezingen
    Immanuelkerk, Stationsstraat, 20u: lezing schilder Jheronimus Bosch
    Pinel, Raadhuisplein 8, 20-22u: LETS-ruilkringavond

    HARDERWIJK
    Theater Harderwijk, Catharinakapel, Klooster 1, 20.15u: Joep Onderdelinden speelt Taart
    Rabobank Randmeren, Hoofdweg 3, 18u-21u: Rabo Woonbuffet. Informatie over hypotheken en woninginrichting
    Wijkontmoetingscentrum Drielanden, Triasplein 9,10u: Voorlichtingsbijeenkomst over testamenten en levenstestamenten door notaris Eef Wemes en Stichting ZorgDat

    HEERDE
    De Heerd, Griftstraat 8, 19.30-21.30u: Architectuurlezing

    NIJKERK
    Manege Luxool, Luxoolseweg 18A, 20u: Showavond door de ruiters van het Country Mill Dreamteam
    Israëlcentrum, Patroonstraat 1, 17u en 19.30u: lezing Vlucht uit het Noorderland door Max Lurye en lezing Aan de Maliebaan door Ad van Liempt

    OENE
    Zaal Post, Dorpsstraat 10, 14u: ouderensoos

    PUTTEN
    De Aker, Fontanusplein 2, 14.30u: PCOB-middag in teken van Kaas

    VAASSEN
    Wijksteunpunt Bloemfontein, Wetstraat 12, 9.30-11u: koffie-uurtje
    Wijksteunpunt Bloemfontein, Wetstraat 12, 14.00 - 16.00u: Sjoelen en Rummicub
    Het dorpscentrum de Wieken, Molenstraat 15, 14.00 - 16.30u: Stijldansen