article
1.6653149
De agenda van de regio Zwolle voor zaterdag 19 november.
19 november 2016
De agenda van de regio Zwolle voor zaterdag 19 november.
http://www.destentor.nl/agenda/agenda-regio-zwolle/19-november-2016-1.6653149
2016-11-17T11:19:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4272234.1395139499!image/image-4272234.jpg
Agenda regio Zwolle
Home / Agenda / Agenda regio Zwolle / 19 november 2016

19 november 2016

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    De agenda van de regio Zwolle voor zaterdag 19 november.

    BALKBRUG
    Terrein Molenweg, 9.30u: start Off the road-rit

    DALFSEN
    Centrum, 13-15u: vrijwilligersmarkt
    Parochiehuis, Emmastraat 21, 20u: dansavond

    DEDEMSVAART
    Dance Centre Drenth, Hoofdvaart 94, 14u: Sinterklaasfeest buurtvereniging Hoofdvaart West voor kinderen 3-7 jaar

    DRONTEN
    Kringloopwinkel It’s Kringloop, De Noord 53, 9.30-16u: open dag
    Meerpaalplein, 13u: intocht van Sinterklaas
    Voedselbank, Handelsweg Zuid 3, 9.30-16u: open dag

    HARDENBERG
    St. Louis Blues Tavern, Markt 16a, 22u: optreden The Talisker Four

    HOGE ENK
    Ons Huus, Oude Harderwijkerweg 61, 13.30u: intocht sinterklaas

    KAMPEN
    Bovenkerk, Koornmarkt 28, 20u: concert van organist Evert van de Veen
    Stadskazerne, Oudestraat 216, 14-16.30u: Sinterklaas is in het Sinterklaashuis
    Westerkerk, Wilhelminalaan 97, 17u: kerkdienst Zingend naar de zondag met Hervormd Mannenkoor IJsselmuiden/Grafhorst en organist Harry Hamer
    Wijkcentrum ‘t Middelpunt, Lamoraal van Egmondstraat 2, 10-14u: rommelmarkt

    MARIËNBERG
    Café Mans, Nieuweweg 4, 13u: aankomst Sinterklaas

    NUNSPEET
    Driestwegkerk, Driestweg 4, 9-13u: grote najaarsrommelmarkt
    Veluvine, F.A. Molijnlaan 186, 20.15u: voorstelling ‘Verrassing’ door Gewoon Aans 

    OMMEN
    Carrousel, Van Reeuwijkstraat 5, 19.30u: najaarsconcert Soli Deo Gloria

    URK
    Westhaven, 17u: intocht van Sinterklaas

    ZWOLLE
    101Winkels, Nieuwstraat 100, 14-16u: tarotleggingen
    Café De Gezelligheid, Gasthuisplein 11, 13-17u: COC Jong&Out Meeting in kader van sinterklaas
    Café de Singel, Groot Wezenland 4, 22u: Jarno & Tamme
    Dominicanenklooster, Assendorperstraat 29, 14u: intocht sinterklaas in Assendorp
    Goudsteeg21, GoudsteeG 21, 20.30u: Minstrel Session met Dandelion & David Ählén
    IJsselhallen, Rieteweg 4, 10-17u: landbouwminiaturenbeurs
    Nieuwe Buitensociëteit, Stationsplein 1, 20u: Soulevent met CC Campbell
    Odeon, Blijmarkt, 20.30u: Theatergroep HENS - Pontus Pilatus
    Stedelijk Museum, Melkmarkt 41, 15u: Gezongen verhalen door Nico van der Meel
    The Livingroom, Gasthuisplein 23, 21.30u: optreden Rosa Sky, voorprogramma 9PM
    The Livingroom, Gasthuisplein 23, 20u: wedstrijd theatersportgroep PeperDus tegen Baas Amersfoort
    Wijkcentrum De Bolder, Dobbe 29, 13u: intocht sinterklaas in Aa-landen