Milly dood gevonden in tuin

  woensdag 17 maart 2010 | 00:48 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 17 maart 2010 | 13:03

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een bosje bloemen is dinsdagavond op een afzettingshek aan het Schuilenburg in Dordrecht, waar het lichaam van Milly Boele is gevonden, bevestigd.  ANP

Een bosje bloemen is dinsdagavond op een afzettingshek aan het Schuilenburg in Dordrecht, waar het lichaam van Milly Boele is gevonden, bevestigd. ANP

De politieafzetting aan de Schuilenburg in Dordrecht. ANP

De politieafzetting aan de Schuilenburg in Dordrecht. ANP

Milly Boele. ANP

Milly Boele. ANP

Foto's van de poster van de vermiste Milly Boele uit Dordrecht.

Foto's van de poster van de vermiste Milly Boele uit Dordrecht.

1/4
start playing the slideshow
DORDRECHT (ANP) - Het 12-jarige meisje Milly Boele is dinsdag dood gevonden in een tuin bij een woning nabij haar ouderlijk huis in Dordrecht. Het betreft de woning van een 26-jarige politieman, die als verdachte is aangehouden. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De familie van het meisje is ingelicht.

De toedracht van haar dood is nog onbekend. De politie zei dat met de vondst van het lichaam van Milly Boele een einde is gekomen aan een periode van onzekerheid. Het meisje werd sinds vorige week woensdag vermist.

Volgens de politie gaat het sporenonderzoek in de tuin nog de gehele nacht door. Ook het lichaam van het meisje moet nog worden geborgen.

De agent, werkzaam bij het korps Rotterdam-Rijnmond meldde zich dinsdag op het bureau met volgens de politie belangrijke informatie. Hierop is hij direct aangehouden. De politie startte vervolgens een onderzoek in de woning van de man aan de Schuilenburg. De Rijksrecherche neemt het onderzoek nu over en zal de verdachte verder verhoren, een normale procedure als een verdachte een politieman is.

Milly verdween vorige week spoorloos. Haar verdwijning kreeg landelijke bekendheid door een grootscheepse zoekactie waarbij donderdag het landelijk alarm Amber Alert werd ingezet.

De politie geeft waarschijnlijk in de loop van de woensdagochtend een persconferentie in Dordrecht.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hier zijn geen woorden voor.Vreselijk, wat een drama. Heel veel sterkte wil ik de familie van Milly wensen. Mijn medeleven gaat ook uit naar de familie en dierbaren van de dader. Ook voor hen moet dit een nachtmerrie zijn.
Diny uit Apeldoorn
diny - 17-03-2010 | 16:38
hoe ziek moet je zijn als je een kind meelokt om je aan zo n lief meisje te vergrijpen wat doe je zo n familie en je eigen ouders aan om met zo n zoon nog om te kunnen gaan ik denk als je ouders al trots op je waren die belanden nu dus in een nachtmerrie grote schande de hoogste straf is nog te laag veel sterkte voor de ouders en familie van millie
toos - 17-03-2010 | 11:16
Denk je dat de politie je beste vriend is!! Nou niet dus. En dan is het ook nog je buurman.. Heel erg wat er met Millie is gebeurt echt verschrikkelijk. Hopelijk word de agent levenslang opgesloten. En dat hij het heel erg moeilijk krijgt in de gevangenis.

Ik wens familie en vrienden van Millie heel veel strekte.
marije - 17-03-2010 | 10:56
vet, er gebeuren dus toch vette dingen in dit pokke land
Je moeder - 17-03-2010 | 10:50
Een vreselijk drama!

Ik hoop dat de aandacht nu ook eens gaat naar de Nabestaanden van dit drama.
Die staan namelijk nog steeds in de kou hier in Nederland.
Er is weinig tot niets geregeld voor de nabestaanden van dergelijke misdrijven (ook verkeersmisdrijven).
Alles is hier dader gericht en daar gaat al het geld heen, schande.

De politiek reageert natuurlijk weer geschokt en de reacties over de te lage straffen zullen volgen, evenals het feit dat er weer niets zal gebeuren!

Iets doen? Ho maar!
kees - 17-03-2010 | 10:45

U kon tot 16-04-2010 reageren op dit artikel.