Hyves biedt koningin account aan

  zaterdag 26 december 2009 | 15:41 | Laatst bijgewerkt op: zondag 27 december 2009 | 19:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Koningin Beatrix spreekt het volk toe tijdens haar kersttoespraak. ANP

Koningin Beatrix spreekt het volk toe tijdens haar kersttoespraak. ANP

AMSTERDAM (ANP) - Het sociaal internetnetwerk Hyves biedt koningin Beatrix aan voor haar een account te openen. ,,Dan kan zij in haar kersttoespraak van 2010 vertellen of haar sociale leven er op voor- of achteruit is gegaan''. Dat zei Raymond Spanjar, een van de oprichters van Hyves dat in vijf jaar tijd is uitgegroeid tot een van de populairste Nederlandse sites.

Spanjar reageerde op de traditionele kersttoespraak die de vorstin vrijdag hield. Daarin toonde zij zich bezorgd over de individualisering van de samenleving en kritisch over virtuele contacten. ,,Persoonlijke vrijheid is los komen te staan van verbondenheid met de gemeenschap. Maar zonder enig wij-gevoel wordt ons bestaan leeg. Met virtuele ontmoetingen wordt die leegte niet gevuld, integendeel'', aldus de koningin.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Als ik, met ogen dicht, nog een keer de kersttoespraak van de koningin voorbij laat komen, dan hoor ik in feite de min.president, ja die. Deze man denkt en leeft nog steeds in termen van de vijftiger jaren en heeft een stevige aversie met alles wat met techniek te maken heeft. Deze man is ook lid van de commissie innovatie en schittert door afwezigheid. Het tweede item was de vergaande individualisering van de samenleving. Dat zie ik anders. Juist door deze technologie toe te passen, kan ik beter contact houden met mensen (en niet te vergeten met bedrijven) op afstand, zonder daar eerst een afspraak- in de tijd- voor te moeten maken. Kennelijk werkt religie als een remmende kracht op de samenleving.
jacques - 27-12-2009 | 14:54
Wat een dom geneuzel, de regenten kunnen er niet tegen dat met de moderne communicatie middelen het plebs moeilijker dom is te houden. Dat kon nog wel in de tijd dat je alleen maar kranten en publieke omroepen had, allen betaald door de overheid. Maar ja nu lezen de mensen op internet hoe fout dit kabinet is.
Karel Martel - 27-12-2009 | 11:02
Hyves is in Nederland een grote speler maar wereldwijd stelt het niet zoveel voor, het is in verhouding met bijvoorbeeld Multilply.com ook een moeilijke site.
Multiply.com is een wereld speler en je kan er ook veel gemakkelijker muziek, video en foto's op zetten
Groot - 26-12-2009 | 20:00

U kon tot 26-01-2010 reageren op dit artikel.


Heeft u zelf ervaring met faillissementsfraude of wilt u reageren op dit artikel? E-mail de redactie.

de Ondernemer

Z24