Centraal Beheer deelde oranje hoeden uit op Koninginnedag. Hun slogan "Even Apeldoorn bellen' kreeg na het drama op die dag een nare bijsmaak. Foto Erna Lammers.
APELDOORN – Even Apeldoorn Bellen. De reclameslogan van verzekeraar Centraal Beheer uit Apeldoorn heeft door het drama van Koninginnedag een nieuwe lading gekregen. Centraal Beheer, dat groot wilde uitpakken tijdens het feest in ‘zijn’ stad, heeft direct de reclamecampagne stilgelegd. Hoe het verder gaat, is nog onderwerp van gesprek, aldus een woordvoerder.
‘Onze eerste zorg was, uit medeleven, de reclame van de straat, radio en televisie te halen. We hadden honderd mensen die hoeden uitdeelden, die hebben we waar mogelijk teruggehaald. We zijn geschokt, we hebben als bedrijf een sterke band met Apeldoorn.”
De komende weken beraadt de verzekeraar zich op het gebruik van zijn slogan. ‘We zullen al onze uitingen toetsen en opnieuw beoordelen in het licht van de nieuwe situatie.”


Sorteer reacties












U kon tot 02-06-2009 reageren op dit artikel.