Volledig scherm

De Veluwse voetbalagenda

APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - Tegen wie speelt uw club ook al weer? Of gewoon zin om als neutrale toeschouwer een potje voetbal te kijken. Hierbij een overzicht van de duels van komend weekeinde:

VRIJDAG 7 OKTOBER:

Zaalvoetbal:

Eredivisie:

20.45 uur: WSV/Shoepimp - Groene Ster

Eerste divisie:

21.30 uur: Salaam - PFC/Pro Sport Centrum

ZATERDAG 8 OKTOBER:

Derde Divisie:

15.00 uur: DVS'33 Ermelo - Huizen

15.00 uur: Jong FC Groningen - VVOG

Hoofdklasse B:

15.00 uur: Sparta Nijkerk - NSC Nijkerk

15.00 uur: CSV Apeldoorn - SDC Putten

Eerste klasse D:

14.30 uur: Vroomshoopse Boys - Nunspeet

Tweede klasse G:

14.30 uur: Hierden - Renswoude

14.30 uur: AGOVV - Vios Vaassen

Derde klasse B:

14.30 uur: EFC'58 - TOV

14.30 uur: Rood Wit'58 - BAS

14.30 uur: Stroe - FC Horst

14.30 uur: VOP - Zwart Wit'63

15.00 uur: Zeewolde - Waterwijk

Derde klasse C:

15.00 uur: Teuge - Oene

Vierde klasse B:

14.30 uur: Prins Bernhard - Harfsen

14.30 uur: Veluwse Boys - Hulshorst

15.00 uur: Elspeet - Oeken

15.00 uur: Vierhouten'82 - Barneveld

Vierde klasse C:

14.30 uur: EZC'84 - Kampen

Vrouwen, eerste klasse A:

15.00 uur: Berkel - Klarenbeek

ZONDAG 9 OKTOBER:

Tweede klasse J:

14.00 uur: BWO - WSV

14.30 uur: Robur et Velocitas - Achilles '12

Derde klasse B:

14.00 uur: Columbia - Albatross

14.00 uur: Lemelerveld - Eerbeekse Boys

14.00 uur: Vaassen - Warnsveldse Boys

14.30 uur: TKA - Lochem

Derde klasse D (noord):

14.00 uur: Epe - Oldemarkt

Vierde klasse G:

14.00 uur: Beekbergen - Orderbos

14.00 uur: Dierense Boys - Victoria Boys

14.00 uur: Klarenbeek - Voorst

14.00 uur: Alexandria - Brummen

14.00 uur: Groen Wit '62 - ZVV '56

14.00 uur: WWNA - Apeldoornse Boys

14.30 uur: Loenermark - KCVO

Vierde klasse H:

14.00 uur: Haarle - Wissel

Vijfde klasse D:

14.00 uu r: SVBV - Emst

Vijfde klasse G:

14.00 uur: Deventer - V en L

Vrouwen, hoofdklasse B:

14.00 uur: Victoria Boys - Fortuna Wormerveer

Volledig scherm

Amateurvoetbal