Tot slot ivm geen mist!! Zoveel geboortes is op den duur natuurlijk helemaal niet ongekend. Want men raakt op den duur nogal gewend. Dus is over een jaar of 10 bij geboorte allang geen gorilla meer. Maar een wolf in lamskleren! En ik vrees dat wij ze dan nog steeds schattig vinden .. als baby weliswaar. Lelijke dieren vinden we al gauw minder schattig.
Men zit daar niet vanwege de natuur! Laat staan om de natuur! En zeker niet vanuit de natuur! Ja ooit! Maar de fabrieksgorilla zeker niet na zoveel jaren dierentuin! Bedoel je hebt ook mensen die zijn ridder, cowboy of indiaan in het weekend!
Leuk allemaal! Maar ook daar vind je geen Gladiator, Winnetou of old shatterhand!
Maar bij thuiskomst wel een radiator! En horse is car geworden!
Fake en vage tipies dat krijg je ervan! Zo vanuit de theorie aan de pijl en boog! Heel natuurlijk!
Een gorilla maalt niet om ons want die hoeft ons echt niet te zien! Zeker niet in Nederland! Leuk die klompjes, kaas en sinterklaas maar daar is bij gorilla's in the mist weinig animo voor!Je had de eerste ook moeten horen schreeuwen! Zo schattig .. zo leuk en zo blij .. het zijn dan net mensapen .. lekker out of Afrika met popcorn en cola! raymond hoekman
(Hij viel niet op als serial-killer? Nooit achter hem gezocht? Zo gewoon en zo vriendelijk?
Nee logisch!! Dat was hem geraden ook als serial killer!! Zo naïef zo korte termijn het lijkt wel korsakov!! Waar is in Godsnaam de mist!!)
U kon tot 27-03-2011 reageren op dit artikel.