Toeristen zien Griekenland nog steeds zitten

  donderdag 15 september 2011 | 16:30 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 15 september 2011 | 16:48

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
EPA

EPA

DEN HAAG - De reisbranche merkt weinig van de onrust over de financiële situatie in Griekenland. De Griekse zon is even populair als in andere jaren en ook de recente berichten over een mogelijk faillissement van het land leiden niet tot vragen of annuleringen, bleek donderdag bij een rondgang.

"Business as usual", aldus een woordvoerster van TUI Nederland. "Griekenland is dit zomerseizoen opnieuw een van onze meest populaire bestemmingen, dat beeld wijkt nauwelijks af van andere jaren. We krijgen ook geen vragen van vakantiegangers die mogelijk ongerust zijn over de situatie ter plaatse."

Uit cijfers van brancheorganisatie ANVR blijkt dat Griekenland dit zomerseizoen na Spanje de meest populaire vliegbestemming is. Het aantal boekingen lag dit jaar 5 procent hoger dan in 2010, terwijl het totaal aantal vliegreizen met 4 procent groeide.


U kon tot 15-10-2011 reageren op dit artikel.


Beurskoers

  • Mobiel bellen in EU goedkoper
  • Aflossen is in
  • Mantelzorg kan best samengaan met werk