Volledig scherm
© RGB Stock

12 november 2016

De agenda van de regio Zwolle voor zaterdag 12 november.

BIDDINGHUIZEN
Albert Heijn, Dreef 1-A, 9-18u: winkelactie voor kinderen van Voedselbank Dronten

BLOKZIJL
Grote Kerk, Brouwerstraat 1, 20u: concert Enschede’s Byzantijns Kozakkenkoor

DALFSEN
Trefkoele, Ruigedoornstraat 108, 10-15u: vogelshow Dalfsens Mooiste
Vechtkade, 14u: intocht Sinterklaas
Voormalige Synagoge, Julianastraat 12, 20u: concert Echoes of the Heart

ELBURG
Basisschool De Octaaf, Weitakkerstraat 2, 9.30-12u: open dag
Nationaal Orgel Museum, Van Kinsbergenstraat 5, 16u: orgelconcert Jurjan Lipke

EMMELOORD
De Deel, 14.45u: intocht van Sinterklaas met optredens van Zwarte Piet Johnny en meidengroep RAAK!
Theater ‘t Voorhuys, Beursstraat 1, 20.15u: optreden Band Trinity

GENEMUIDEN
‘d Overtoom, Grutto 1, 20u: Toneelgroep Genemuiden speelt ‘Opa in de kreukels’

HATTEM
Christelijk Gereformeerde Kerk, Korte Kerkstraat 8, 19.30u: zangavond Zingend naar de zondag
De Marke, Daendelsweg 2, 20.15u: optreden Amatis Trio
Molen De Fortuin, Molenbelt 5, 10-11u: beoordeling van koekjes van zes- tot elfjarigen door jury ‘Hattem bakt Fortuinlijk’

KAMPEN
Burgwalkerk, Burgwal 59, 20u: Bovenkerk Kamerkoor voert ‘Petite messe solennelle’ van Rossini uit
Stadskazerne, Oudestraat 216, 14-16.30u: Sinterklaas is in het Sinterklaashuis
Quintus, Vloeddijk 38, 14-15.30u: kennismakingsmiddag met Armeens Oratorium van projectkoor ARMO
Van Heutszplein, 9.30u: intocht van Sinterklaas

LELYSTAD
Bataviahaven, 10.50u: intocht van Sinterklaas met Kidz DJ en een podiumoptreden met muziek en verhalen
Stadhuisplein, 13u: aankomst van Sint en Piet vanuit Bataviahaven voor rondgang door het Stadshart tot 15.00 uur

LEMELERVELD
Willem Hendrik Zwart Hal, Grensweg 17, 20u: concert met organist Martin Mans en panfluitist Carina Bossenbroek

OLDEBROEK
De Talter, Stouwdamsweg 4, 19.30u: najaarsconcert CMV Concordia Oldebroek
Vrije Evangelische Gemeente, Zuiderzeestraatweg 226, 20u: benefietconcert van koor Een Nieuw Lied en Evangelisatiekoor Luctor et Emergo

OMMEN
Hervormde Kerk, Kerkplein, 20u: oratorium ‘David, een man naar Gods Hart’ van Hervormd Zangkoor

OUDLEUSEN
De Wiekelaar, Spiegelstraat 6, 14.30u: bazar

WEZEP
Coelenhage, Zuiderzeestraatweg 486, 12-21: korendag van popkoor WatZUP

ZWOLLE
Blauwdruck, Sassenstraat 26, 12-17u: open dag
Buurthuis Eben-Haëzer, Nilantsweg 109, 19.30u: toneelavond Groninger Vereniging De Molleboon
Café de Singel, Groot Wezenland 4, 22u: The Muncks, vanaf 00.00 uur Hidde VB
De Gezelligheid, Gasthuisplein 11, 20u: smartlappen zingen tijdens OosterSmart
De Weijenbelt, Campherbeeklaan 82, 21u: Berkum Blues Night met Joost de Lange en de Highway Rhythm & Blues Gang
Dominicanenklooster, Assendorperstraat 29, 20u: concert in kader van Sir James MacMillan
Hedon, Burgemeester Drijbersingel 7, 21u: EP-release Red Beard Funk Circus
Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 10-12u: rommelmarkt wandelsportvereniging Wipstrikkwartier
IJsselhallen, Rieteweg 4, 12-17.30u: paraview spirituele beurs en sieradenbeurs
Lutherse Kerk, Koestraat 4, 18.30u: St. Maartenconcert door Dubbelgreep
Nieuwe Buitensociëteit, Stationsplein 1, 20.30u: Sassendonkse Zittingsavond met om 23.11 uur opkomst van de nieuwe prins
Oosterkerk, Bagijnesingel 17, 20u: concert Zwols Symfonie Orkest
Rodetorenplein, 14.30u: aankomst Sinterklaas per boot
Wijkcentrum Holtenbroek, Bachlaan 20, 13.30-17u: Oosterse middag Stichting Pelita
WVF-kantine, Stinsweg 15, 20u: Prinsenbal Knienebelters Westenholte