Volledig scherm
© RGB Stock

12 november 2016

De agenda van de regio Apeldoorn voor zaterdag 12 november

APELDOORN
Artcafé SamSam, Van Kinsbergenstraat 17, 21.30u: Optreden Cry Wolf Blues Band
Bluescafé, Nieuwstraat 74a, 22u: Optreden Rockadile
't Cafeetje van Marja, Hoofdstraat 166, 18u: Optreden coverband Pants on Fire
Gigant, Nieuwstraat 377, 14u: Eenmalige filmvertoning Silent Land + Q&A regisseur Jan van den Berg
Hospice Apeldoorn, Polkastraat 5, 13-17u: Inloopmiddag
Loolaan Galerie, Loolaan 31a, 13-17u: Expositie Kunstenaars in de dop
Op Dreef, Kooikerplaats 35, 13.30-16u: Postzegelruilbeurs postzegelclub BOV de Maten
Fletcher Hotel-restaurant, 20.30u: Concert Opera Familia
Het Kristal, Distelvlinderlaan 200, 20u: Najaarsconcert Brassband Apeldoorn
Lutherse Kerk, Prof. Röntgenstraat 9, 12u: Uitvoering Fauré Requiem
Orca, Germanenlaan 360, 10-14u: Rommelmarkt MuziekTheaterApeldoorn
Orpheus, Churchillplein 1, 20u: Mahler’s Eerste Symfonie met dirigent Daniele Rustioni en violist Francesca Dego
Paleispark, 10-12u: Paddenstoelenexcursie met paddenstoelendeskundige Leo Knol
Turks Islamitisch Cultureel Centrum, Molendwarsstraat 61, 15u: Compassionates netwerkbijeenkomst
Klein Berlijn, Hoofdstraat 34, 22u: After Hours, optreden one-man electropopband OIJ

BEEMTE BROEKLAND
Wilhelminakerk, Beemterweg 7, 10-16u: Expositie trouwkleding en trouwfoto’s van vroeger en nu

EPE
Oude Wisselseweg 35, 10-12u: Oud papier en kledinginzamelingsactie

ERMELO
Ermelo’s Kunstcollectief, Kerklaan 8, 14-20u: Nationale kunstweek: open huis

HARDERWIJK
Buurthuis De Tweeling, De Ruyterlaan 19, 14u: Vrije schaakochtend
Buurthuis De Tweeling, De Ruyterlaan 19, 16u: Kinderschaakclub
Partycentrum Slenkenhorst, Strokelweg 2a, 19.30u: Optreden Buster Brown Bluesband en 99 1⁄2
Kiekmure, Tesselschadelaan 1, 19.30-24u: Halfjaarlijkse feestavond, muziek: BBmusic, Frakn van Etten

KLARENBEEK
Dr. Bokplantsoen, 13.15u: Intocht Sint Nicolaas
Vierseizoenen Roofvogeltuin Havikshof, Oudhuizerstraat 46a, 12.30-16.30u: Openstelling

LIEREN
Golfclub De Scherpenbergh, 10.30u: Golfwedstrijd SingleGolfers

LOENEN
Dorpscentrum De Brink, Hoofdweg 5, 13.30-17u: Vogelshow Vogelvreugd
Museum papierfabriek De Middelste Molen, Kanaal Zuid 497, 10-16u: Rondleidingen

UDDEL
Landal Greenparks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 9-16u: Kootwijker duin- en veenwandeltocht

VAASSEN
Martinuskerk, Deventerstraat 98, 20u: Tienjarig jubileumshow Regionaal Oratoriumkoor Epe

ZEEWOLDE
RCN Camping, Dasselaarweg 1, 13.30-16.30u: Middag escaperoom voor jonge mantelzorgers