Volledig scherm
© rgbstock.com

5 november 2016

De agenda van de regio Apeldoorn voor zaterdag 5 november

APELDOORN
De Windkanter, Prinses Beatrixlaan 270, 10-16u: Wintermarkt
Mediamarkt, Voorwaarts, 12u: Monique Smit presenteert haar nieuwe cd
ACEC, Roggestraat 44, 16u: Opening tentoonstelling HOE=HET NU 2016
Berkenhove, Koning Lodewijklaan 387b, 11-15u: Braderie
‘t Cafeetje van Marja, Hoofdstraat 166, 16u: Songwriter Collectief
‘t Cafeetje van Marja, Hoofdstraat 166, 20.30u: Optreden folkband Daddy-O
Duivensportcentrum, Pr. Beatrixlaan 240, 13.30-16.30u: Concert VestersWalder Muzikanten bij Carnavalsvereniging De Klutsers
De Flierefluiter, Marktstraat 22, 21u: Optreden Letse rockband Laime Pilniga
Eben Haëzerkerk, Zonnedauw 8, 20u: Jubileumconcert Gelders Politie Mannenkoor
Evenementenloods, Vlijtseweg 130, 18.15-22u: Dinershow PrettyTalkz Tim Koldenhof i.s.m. Save The Children
Gigant, Nieuwstraat 377, 20.30u: Concert Bettie Serveert
Mansion24, Leienplein 5, 16.30-16.50u: Akoestisch optreden Carol van Dijk en Peter Visser van Bettie Serveert
Mandala, Sportlaan 2, 10-14u: Kleding- en kadootjesmarkt
Mariakerk, Hoofdstraat 18, 14.30u: Optreden zangeres Charlotte Woudenberg
Stadspark Berg & Bos, 10-15u: Natuurwerkdag voor vrijwilliger
Stadspark Berg & Bos, 22-4u: Het Stadsfeest met o.a. Yves Eaux en Aaron Post
Ontmoet & Co, Roggestraat 35, 19.30-21.30u: NAH-Café, voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel
Wensink Dancemasters, Musschenbroekstraat 19, 19u: Workshop Merengue, optreden muziekvereniging Prins Bernhard Emst
Wijkcentrum De Stolp, Violierenplein 101, 14u: Lezing Prof. Paul Scheffer over Integratie en Migratie
De Windkanter, Prinses Beatrixlaan 270, 10u-16u: Wintermarkt

BEEKBERGEN
Oude Kerk, Dorpstraat 35, 15.30 -17u: Concert Lavinia Meijer en Carel Kraayenhof

EPE
Glazenmaker 158, 12-17u: Landelijke Atelierroute: Lidy Rensink
Hervormde Kerk, Beekstraat, 19.30u: Najaarsconcert muziekvereniging Harmonie Epe, thema: kleur

EMST
Clubgebouw speeltuinvereniging Emst, Ds. van Rhijnstraat, 10-22u: 12-uur-kaartwedstrijd; klaverjassen en jokeren

ERMELO
Muzerije, Telgterbuurtweg 27, 15.30u: Klassiek concert sopraan, orgel, klavecimbel
Immanuelkerk, Stationsstraat 137, 20u: Ontmoetingsconcert duo Just Fantasy; organist Henk Veldman en sopraan Marjon Strijk
Ermelo’s Kunstcollectief, Kerklaan 8, 14-20u: Nationale kunstweek: open huis

HARDERWIJK
Van Maerlantlaan 44, 9-12u: Snuffelmarkt
Buurthuis De Tweeling, De Ruyterlaan 19, 14u: Vrije schaakochtend
Buurthuis De Tweeling, De Ruyterlaan 19, 16u: Kinderschaakclub
Stadstheater, 20u: Concert Stedelijke Harmonie
Kiekmure, Tesselschadelaan 1, 9u-14u: Binnenrommelmarkt
Stadstheater, Stationslaan 26, 20u: Stedelijke Harmonie Harderwijk; jubileumconcert Overstromingen (1916)

HOEVELAKEN
De Brink, 18.30-19.30u: Lampionnenoptocht

KLARENBEEK
Roofvogeltuin Havikshof, Oudhuizerstraat 46a, 12.30-16.30u: Openstelling

LOENEN
Papierfabriek De Middelste Molen, Kanaal Zuid 497, 10-16u: Rondleidingen
Dorpscentrum De Brink, 20u: Concert OLTO en De Volharding uit Beek
Mazzelschuur, Voorsterweg 56, 10-12u: Inbreng en verkoop rommelmarkt

OENE
Kulturhus, Dorpsstraat 14-16, 19.30u: Najaarsconcert Muziekvereniging Vriendschap Oene

PUTTEN
Het Koetshuis (Landgoed Schovenhorst), Garderenseweg 93, 20.15u: Optreden Syb van der Ploeg en Wiebe Kaspers
Hart van Putten, Molenweg 2, 14u-16u: Houtsnijden
Manege, Halvinkhuizerweg 80, 10-21u: De Zilver Cap spring evenement

STAVERDEN
Parkeerplaats Uddelermeerweg, 14u: Historische gebouwenwandeling

VAASSEN
Autoschadebedrijf De Wilde, Talhoutweg 36, 10-16.30u: Jubileumshow Veluwse Modelspoor Club
Cannenburch, 10u: Opening expositie ‘Glas…. natuurlijk, 10 jaar Cannenburch’

ZEEWOLDE
Het Kruispunt, Gedempte Gracht 1, 19.30u: Men4Christ en gospelkoor Joy