Volledig scherm

Karakteristieken amateurvoetbal

Er is dit weekend weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt op de regionale velden. Hieronder de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio Deventer/Zutphen/Achterhoek en Salland.

Zaterdag

1D: Bennekom-FC Zutphen 1-0 (1-0). 11. Kevin Sissing 1-0.

3C: WZC-FC RDC 2-0 (0-0). 75. Jonas Faber 1-0, 79. Mike Nijland 2-0. Bijzonderheid: 36. Robin de Gruijter (WZC) mist strafschop.

3C: Teuge-Oene 0-0.

3D: Wilhelminaschool-Blauw Wit 4-1 (1-0). 37. Bram Nieuwland 1-0, 47. Gijs Klein Nagelvoort 1-1, 55. Nieuwland 2-1, 67. Nieuwland 3-1, 87. Marvin de Leeuw 4-1.

4B: Almen-Otterlo 0-6 (0-2).

4B: Elspeet-Oeken 2-2 (0-0). 65. Marco Heersema 1-1, 75. Coen Hagedoorn 2-2.

4B: Prins Bernhard-Harfsen 3-5 (1-5). 20. Ruben Wassink 1-1, 26. Jasper Klumper 1-2, 35. Wassink 1-3, 43. Wassink 1-4, 45. Milan Haak 1-5.

4B: Eefde-Harskamp 4-0 (1-0). 6. Jorn Braakhekke 1-0, 61. Terry Stok 2-0, 84. Wouter Bakker 3-0, 90. Rens Braakhekke 4-0.

Zondag

1E: Rohda Raalte-Tubantia 1-1 (0-1). 32. Frank Teuiten 0-1, 60. Coen van Heun 1-1.

1E: Heino-Alcides 1-1 (0-1). 8. Frank Fokke 0-1, 88. Remco Beumer 1-1. Rode kaart: 78. Bram Komduur (Alcides).

2I: Spero-Vorden 1-1 (1-1). 28. Ate Berendsen 0-1, 45+3. Niels Kleijn 1-1 (strafschop).

2I: AZC-RKZVC 0-1 (0-0). 67. Jouke Knippenborg 0-1.

2J: Voorwaarts-PH 1-3 (1-0). 44. Rick Timmermans 1-0, 55. Guy van Straaten 1-1, 83. Bob Smienk 1-2, 90. Van Straaten 1-3.

2J: ATC-Schalkhaar 1-3 (1-1). 5. Koen Klosters 0-1, 45. Max Krake 1-1 (strafschop), 72. Sven Kelder 1-2, 90. Kelder 1-3 (strafschop). Rode kaart: 18. Niels Knoef (ATC).

2J: MVV '29-Helios 1-0 (0-0). 73. Koen Lesker 1-0 (strafschop).

3B: Lemelerveld-Eerbeekse Boys 6-2 (3-1). 21. Jordy Lugtenberg 1-0, 37. Job Heerink 2-0, 38. Heerink 3-0, 42. Raymond Kars 3-1, 48. Lugtenberg 4-1, 61. Wesley Vlierman 5-1, 65. Guido Smeenk 5-2, 85. Lugtenberg 6-2.

3B: Heeten-Overwetering 0-2 (0-0). 75. Bram de Haas 0-1, 90+3. Henri Rozen 0-2.

3B: Witkampers-Twenthe Goor 2-2 (1-1). 22. Mark Nijland 0-1, 23. Joost Platenkamp 1-1, 55. Timo Haverkamp 2-1, 88. Nijland 2-2.

3B: TKA-Lochem 2-3 (1-2). 25. Rico Lammerdink 0-1, 34. Jasper Jurg 0-2, 44. Cihan Ozcan 1-2, 46. Ozcan 2-2 (strafschop), 89. Ruben Boonk 2-3.

3B: Vaassen-Warnsveldse Boys 2-3 (0-1). 43. Mitch Elsman 0-1, 50. Bart Spijkers 0-2, 61. Kylion Stelder 0-3, 70. Remco Pannekoek 1-3 (strafschop), 80. Pannekoek (strafschop).

3B: Wijhe-Turkse Kracht 2-1 (1-0). 27. Ricardo Heerink 1-0, 65. Niels Ruiter 2-0, 78. Mehmet Colak 2-1.

4C: AD'69-Reünie 5-1 (2-1). 25. Musa Dagdelen 0-1, 37. Nick Ebbers 1-1, 40. Rob Leber 2-1, 50. Michiel Ebbers 3-1, 57. Michiel Ebbers 4-1, 72. Djayen Baboe 5-1.

4C: Ruurlo-Rekken 2-1 (1-0). 10. Jeroen Buunk 1-0, 65. Nick van der Luyt 1-1, 85. Maikel Janssen 2-1 (strafschop).

4G: Alexandria-Brummen 1-3 (0-3). 20. Robin van Rheenen 0-1, 37. Tyas Gerritsen 0-2, 41. Van Rheenen 0-3, 85. Oualid Arkakach 1-3.

4G: Klarenbeek-Voorst 1-2 (0-1). 42. Jelle Koopman 0-1, 48. Frank Korenblek, 52. Tom Jansen 1-2.

4H: Be Quick-Lettele 1-3 (0-1). 41. Martijn Beltman 0-1, 74. Jeffrey Meurer 0-2, 77. Danny Meurer 0-3, 82. Jesse Oosterwijk 1-3 (eigen doelpunt).

4H: ABS-Dalfsen 0-3 (0-0). 66. Daan van der Vegt 0-1, 71. Jeroen Kamphuis 0-2, 87. Remco Hultink 0-3.

4H: Haarle-Wissel 3-0 (1-0). 14. Bosse Reimert 1-0, 55. Erik Westendorp 2-0, 68. Ronald van Breen 3-0.

4H: Davo-Activia 2-1 (1-0). 35. Marcelino Bianco 1-0, 76. Bart Wippert 1-1, 83. Johan Dijkstra 2-1.

4H: Holten-Diepenveen 2-2 (1-0). 44. Bas Tuitert 1-0, 51. Gijs de Rooij 1-1, 66. Freek Brouwer 1-2, 86. Jaap Huisman 2-2.

4H: Hoonhorst-Broekland 3-0 (1-0). 28. Joey Kroes 1-0, 57. Jacco Broeks 2-0, 86. Sten Klein Herenbrink 3-0.

4H: Ulu Spor-De Gazelle 1-4 (0-2). 14. e.d. Ulu Spor 0-1, 43. Bobby Vonk 0-2, 61. Justin Post 0-3, 84. Niels Rijnders 0-4, 90. Sefa Kafali 1-4.

5B: Haarlo-Delden 5-3 (1-0). 45. Danny Verhoeven 1-0, 48. Colin Neuber 1-1, 54. Joost Hendrikse 1-2, 63. Verhoeven 2-2 (strafschop), 77. Nick Nijhuis 3-2, 81. Bart Lerink 4-2, 82. Niek Boerboom 4-3, 88. Verhoeven 5-3.

5B: Vosseveld-GSV '63 2-1 (1-0). 45. Geoffrey Weber 1-0, 70. Seylan Wolters 2-0, 81. Frank Rensink 2-1. Rode kaart (2x geel): 60. Rob Geverink (GSV '63).

5B: Diepenheim-EGVV 1-1 (1-0). 30. Jor Wolberink 1-0, 58. Jelle Klein Braskamp 1-1.

5D: Socii-EDS 0-2 (0-0). 50. Nathan Sterk 0-1, 81. Onno van Naamen 0-2 (strafschop).

5D: CCW'16-Epse/Gorssel 3-2 (0-2). 10. Almir Fizovic 0-1, 16. Jesper Nachtegaal 0-2, 54. Bart Keurhorst 1-2, 71. Keurhorst 2-2, 78. Job Bruntink 3-2.

5D: Klein Dochteren-Doesburg 1-3 (1-1). 2. Emrehan Karakaya 0-1, 33. Justin Leidekker 1-1, 70. Floris Duinmaijer 1-2, 82. Fabian van der Beek 1-3.

5D: SVBV-Emst 3-1 (0-1). 15. Alex Nijkamp (eigen doelpunt) 0-1, 75. Rodney Schulenbarg 1-1, 83. Wietse Knoef 2-1, 90+1. Roel Sprukkelhorst 3-1.

5D: FC Zutphen-SHE 3-1 (1-0). 20. Davey Lindeboom 1-0, 76. Terrance Overby 2-0, 78. Dennis te Pas 2-1, 84. Sibren Naglé 3-1.

5D: Basteom-Twello 1-5 (0-3). 6. Nicky Eekhuis 0-1, 8. Cihan Ozer 0-2, 28. Tim Evers 0-3, 48. Gerrit Vierhuis 1-3, 65. Ozer 1-4, 67. Eekhuis 1-5.

5D: Basteom-Twello 1-5 (0-3). 3. Nicky Eekhuis 0-1, 8. Cihan Özer 0-2, 28. Tim Evers 0-3, 47. Gerrit Vierhuis 1-3, 65. Özer 1-4, 67. Eekhuis 1-5.

5G: Marienheem - SDOL 2-1 (2-1). 4. Lean Hobert 1-0, 13. Mark Alferink 1-1, 40. Twan Lorkeers 2-1.

5G: Nieuw Heeten - Raalte 2-1 (0-1). 18. Robin Nijboer 0-1, 51. Wout ten Have 1-1, 64. Juul Kruiper 2-1.

5G: Sportclub Deventer - V en L 3-3 (0-1). 43 Eduard van de Beld 0-1, 46. Ruud Kamphorst 0-2, 55. Hamza Loukili 1-2, 58. Eduard van de Beld 1-3, 62. Hamza Loukili 2-3, 64. Hamza Loukili 3-3.

5G: Go Ahead Deventer - Sallandia 1-2 (0-1). 10. Valentijn Kobossen 0-1, 84. Dick Bos 0-2 (strafschop), 86. Mitchel Kiffen 1-2 (strafschop).

5G: Terwolde - Kon. UD 6-0 (2-0). 25. Rick Bredenoort 1-0, 46. Nils Bredenoord 2-0, 55. Max Gerrevink 3-0, 60. Max Gerrevink 4-0, 85. Max Gerrevink 5-0, 86. Jurrien Kamphuis 6-0.

5G: FC RDC - Wesepe 1-4 (1-1). 13. Gert- Jan de Croon 1-0, 23. Frank Groot Lipman 1-1, 57. Marc Kemper 1-2, 63. Rick van Gelder 1-3, 79. Kevin Teunissen 1-4.

Vrouwenvoetbal

1C: Hoogland-Witkampers 0-1 (0-1). Doelpunt Witkampers: Monique Bartelds

3G: Emos-Raalte 5-1 (2-0). Doelpunt Raalte: Celien Jansen

  1. 'Door Eurlings betaalde provincie fors mee aan wegen'
    Video

    'Door Eurlings betaalde provincie fors mee aan wegen'

    Het is vooral door toedoen van voormalig minister Camiel Eurlings dat de provincie Overijssel in de periode 2006-2015 veel meer dan andere provincies heeft bijgedragen aan aanleg en onderhoud van rijkswegen en het oplossen van infrastructurele knelpunten. Dat zei staatssecretaris en kandidaat-Tweede Kamerlid Sharon Dijksma zaterdag in een verkiezingsdebat op de vraag van CDA-Kamerlid Pieter Omtzigt hoe het mogelijk is dat Overijssel relatief veel meer geld kwijt is aan wegen dan andere provincies.