Volledig scherm

Karakteristieken amateurvoetbal

Er werd weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt dit weekend. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden en bijbehorende cijfers uit de regio Deventer/Lochem/Zutphen en Salland.

Zaterdag

1D: DOS'37-FC Zutphen 4-4 (4-1). 11. Tom Hegeman 1-0 (strafschop), 25. Thomas Nijkamp 1-1, 29. Hegeman 2-1, 32. Maarten Smit 3-1, 38. Stefan Huiskes 4-1, 66. Mark Bloemendaal 4-2, 75. Bloemendaal 4-3, 80. Nijkamp 4-4.

3C: 't Harde-Teuge 1-6 (0-4). 24. Joey de Croon 0-1, 30. De Croon 0-2, 42. Berend Pas 0-3, 45. Ruben Wientjes 0-4, 68. Henk Elskamp 1-4, 85. Kevin Jansen 1-5, 90. Jansen 1-6.

3C: VSCO'61-FC RDC 4-2 (0-2). 22. Tom Hemmes 0-1, 24. Ross Bonevacia 0-2, 52. Thomas van de Kolk 1-2, 56. Martijn Pluim 2-2, 70. Dominique van de Grift 3-2, 85. Rinse van der Velde 4-2.

3D: Rijssen Vooruit-Blauw Wit'66 0-2 (0-0). 59. Kay Schuppert 0-1, 78. Schuppert 0-2. Bijzonderheid: 86. Edwin Bolink (Blauw Wit) mist strafschop.

4B: Almen-Vierhouten: 2-5 (2-1). 13. Finn Galdermans 1-1, 40. Peter Muilerman 2-1.

4B: Harskamp-Oeken 1-5 (1-3). 5. Joëll Hendriks 1-0, 20. Marco Heersema 1-1, 25. Eric-Jan Huisman 1-2, 35. Heersema 1-3, 60. Julian Hummel 1-4, 80. Coen Hagendoorn 1-5.

4B: Eefde-Harfsen 0-1 (0-1). 14. Wilbert Besselink 0-1.

Zondag

1E: Rohda Raalte-Bemmel 0-0.

1E: Heino-Rigtersbleek 2-2 (2-1). 4. Rik Keijzer 1-0, 18. Ricardo Teunissen 1-1, 26. Wilco Gerritsen 2-1, 58. Vanderson Sotto da Silva 2-2.

2I: AZC-Varsseveld 3-2 (1-0). 3. Daan Boonman 1-0, 58. Jorrit Haverkamp 1-1, 73. Haverkamp 1-2, 80. Sean Galdermans 2-2, 90. Boonman 3-3.

2I: Rheden-Vorden 0-2 (0-1). 30. Ate Barendsen 0-1, 64. Frank Hiddink 0-2.

2J: Robur et Velocitas-Helios 4-0 (2-0). 6. Roy van der Gouw 1-0, 8. Jan Lemmerman 2-0, 77. Sven Harmsen 3-0, 85. Wouter van Ewijk 4-0.

2J: Schalkhaar-Achilles '12 1-0 (0-0). 57. Milan te Riele 1-0.

2J: Colmschate-Voorwaarts 1-2 (1-0). 14. Jard Kamperman Leferink 1-0, 47. Bruce Schotman 1-1, 58. Ismar Maglajlic 1-2.

3B: Lemelerveld-Lochem 4-1 (3-0). 33. Stijn Kogelman 1-0, 39. Jordy Lugtenberg 2-0, 42. Kogelman 3-0, 83. Ruben Boonk 3-1, 90. Teun in de Wal 4-1.

3B: Heeten-Witkampers 4-4 (3-1). 20. Chiel van Dartel 1-0, 24. Bas Aarnink 2-0, 35. Koen de Iongh 2-1, 40. Van Dartel 3-1, 52. Jordy Woestenenk 3-2, 78. Aarnink 4-2, 89. Bastian Beuzel 4-3, 90. Daan Hento 4-4.

3B: TKA-Overwetering 1-2 (1-1). 17. Cemil Usta 1-0 (strafschop), 30. Bram de Haas 1-1, 71. Orlando Rozen 1-2.

3B: Warnsveldse Boys-Turkse Kracht 8-2 (3-2). 6. Mehmet Colak 0-1, 9. Huseyin Ozer 0-2, 17. Kylion Stelder 1-2, 22. Leon Knuttel 2-2, 25. Mitch Elsman 3-2, 79. 4-2, 82. 5-2, 84. 6-2, 88. 7-2, 90. 8-2. Rode kaart: 80. Sidar Kaya, Adullah Secka (Turkse Kracht, aanmerkingen op de arbitrage).

3B: Wijhe-Albatross 0-3 (0-0). 60. Erwin Zuyderduin 0-1, 70. Nick van Kampen 0-2, 75. Van Kampem 0-3 (strafschop).

4C: Vios Beltrum-Reünie 0-0.

4C: Eibergen-Ruurlo 0-1 (0-1). 9. Koen Hoijtink 0-1.

4G: WWNA-Brummen 0-3 (0-2). 1. Joshua Akoy 0-1, 6. Akoy 0-2, 80. Daan Ribbers 0-3.

4G: Klarenbeek-ZVV'56 5-3 (3-2). 3. Lennart Elijzen 1-0, 24. Thomas van Dalen 2-0, 42. Hans Bosch 3-0, 43. Jim Florentinus 3-1, 44. Remco van den Berg 3-2, 67. Leroy van Wermerskerken 3-3, 73. Wouter van der Gouw 4-3, 88. Elijzen 5-3.

4G: Beekbergen-Voorst 2-1 (2-1). 3. Jordy Weijland 1-0, 15. Weijland 2-0, 31. Jeroen Klumpert 2-1.

4H: Be Quick-Dalfsen 1-3 (0-1). 20. Jeroen Kamphuis 0-1, 76. Ruben Schut 1-1, 80. Kamphuis 1-2, 85. Kamphuis 1-3.

4H: ABS-Activia 2-5 (0-3). 15. Wouter Hameka 0-1, 32. Hameka 0-2, 45+3. Wouter Klein Velderman 0-3, 46. Guus Leerkes 0-4, 67. Zemir Mujic 0-5, 82. Maikel Demmers 1-5, 87. Rens Kolkman 2-5.

4H: Lettele-De Gazelle 6-0 (2-0). 16. Martijn Beltman 1-0, 20. Jesse Oosterwijk 2-0, 68. Joost Meijerink 3-0, 73. Brian Oosterwijk 4-0, 82. Bas Huijsmans 5-0, 90. Beltman 6-0.

4H: Haarle-Broekland 1-3 (0-1). 16. Ruben Simons 0-1, 68. Aron Schiphorst 0-2, 81. Schiphorst 0-3, 88. Jari ten Have 1-3.

4H: Davo-Diepenveen 3-1 (1-0). 6. Silvan van de Vegt 1-0 (strafschop), 52. Gijs de Rooij 1-1, 84. Johan Dijkstra 2-1, 90. Marcelino Bianco 3-1.

4H: Holten-Hoonhorst 7-2 (2-1). 1. Jacco Broeks 0-1 (penalty), 22. Daan Wissink 1-1, 43. Bas Tuitert 2-1 (penalty), 52. Jaap Huisman 3-1, 58. Wissink 4-1, 65. Huisman 5-1, 68. Sten Klein Herenbrink 5-2, 74. Harm Jansen 6-2, 82. Wissink 7-2.

5B: Haarlo-GSV'63 1-0 (1-0). 45+1. Lars v.d. Dobbelsteen 1-0.

5B: Bentelo-EGVV 3-1 (1-1). 21. Ronald Zieverink 0-1 (penalty), 40. Michel Vonder 1-1, 48. Patrick ten Brink 2-1, 85. Ten Brink 3-1.

5B: Vosseveld-DEO 1-4 (0-1). 2. Huib Kornegoor 0-1, 60. Diederik Veltkamp 1-1, 73. Menk Hendriksen 1-2, 76. Eduard Graaskamp 1-3, 88. Mark Tackenkamp 1-4.

5D: Klein Dochteren-Emst 1-1 (1-1). 31. Jorrit Fliegen 1-0, 38. Dennis Kloezeman 1-1 (strafschop). Rode kaart: 78. Justin Leidekker (Klein Dochteren, 2x geel).

5D: Twello-Doesburg 5-1 (5-0). 6. Rick Uninge 1-0, 10. Nicky Eekhuis 2-0, 29. Tim Evers 3-0, 32. Eekhuis 4-0, 38. Eekhuis 5-0, 80. Sefa Kamus 5-1.

5D: FC Zutphen-Socii 0-2 (0-1). 24. Lars Megens 0-1, 66. Kevin Esselink 0-2.

5D: Basteom-Epse/Gorssel 1-2 (1-0). 22. Benjamin Ruisch 1-0, 75. Jesper Nachtegaal 1-1, 85. Dirk Roodenburg 1-2. Rode kaart: 88. Jos Teunis (Basteom).

5D: De Hoven-SHE 4-5 (3-3). 2. Douwe Beker 0-1, 10. Raymon Vredenberg 1-1, 14. Daan Weltevreden 1-2, 25. Vredenberg 2-2 (strafschop), 27. Weltevreden 2-3, 42. Mehmet Bice 3-3, 50. Vredenberg 4-3, 70. Beker 4-4, 73. Leon Zijlstra 4-5.

5D: SVBV-EDS 3-2 (2-2). 4. Wietse Knoef 1-0, 10. Martijn Rouwhof 2-0, 30. Eigen doelpunt 2-1, 36. Vincent Selhorst 2-2, 90+2. Bas Menop 3-2.

5G: Nieuw Heeten-SDOL 4-0 (2-0). 12. Erik ten Have 1-0, 37. Ten Have 2-0, 46. Ten Have 3-0, 66. Jort Schutte.

5G: Kon. UD-V en L 2-2 (1-1). 18. Laurent Slot 1-0, 41. Tom Kamphorst 1-1, 50. Feie Overvelde 1-2, 71. Jeroen Harrewijn 2-2.

5G: Go Ahead-Wesepe 0-3 (0-0). 53. Rens Broekhof 0-1, 67. Kevin Teunissen 0-2, 82. Niels Niemeijer 0-3.

5G: Deventer-Sallandia 1-3 (1-1). 6. Rick Wolvenne 0-1, 15. Allan Yahja 0-2. 53. Wolvenne 0-3, 68. Keimpe van der Meulen 1-3.

5G: Terwolde-Raalte 1-1 (1-1). 2. Marnix van Zanten 0-1, 9. Niels Bredenoord 1-1.

5G: FC RDC-Mariënheem 2-0 (1-0). 41. Elvis Selimovic 1-0, 60. Chris Tieman 2-0.

Vrouwenvoetbal

1C: Witkampers-Alcmaria Victrix 7-1 (2-1). Doelpunten: Witkampers: Daphne Schilderinck (2), Tessa Klein Braskamp (2), Monique Bartelds, Carmen Wijnbergen, Dorien Braakman.

3G: Rekken-Raalte 1-4 (1-1). Doelpunten Raalte: Camilla Mensink, Esmee Tijink, Manon Kruiper, eigen doelpunt Rekken.

Zaalvoetbal

Topklasse E: Olympic-SK Turkuaz 1-2 (1-0). Goals: Furkan Kazci, Mehmet Kisa.

  1. 'Door Eurlings betaalde provincie fors mee aan wegen'
    Video

    'Door Eurlings betaalde provincie fors mee aan wegen'

    Het is vooral door toedoen van voormalig minister Camiel Eurlings dat de provincie Overijssel in de periode 2006-2015 veel meer dan andere provincies heeft bijgedragen aan aanleg en onderhoud van rijkswegen en het oplossen van infrastructurele knelpunten. Dat zei staatssecretaris en kandidaat-Tweede Kamerlid Sharon Dijksma zaterdag in een verkiezingsdebat op de vraag van CDA-Kamerlid Pieter Omtzigt hoe het mogelijk is dat Overijssel relatief veel meer geld kwijt is aan wegen dan andere provincies.