De hockeysters van DHV bleven tegen 't Gooische steken op 0-0. [FOTOBRON]foto Ronald Hissink
Volledig scherm
De hockeysters van DHV bleven tegen 't Gooische steken op 0-0. [FOTOBRON]foto Ronald Hissink

Karakteristieken overige sporten

Hieronder een overzicht van de uitslagen en bijbehorende cijfers van de gespeelde wedstrijden in de regio Deventer/Zutphen/Achterhoek en Salland.

Handbal

Vrouwen

Tweede divisie A

De Tukkers-Voorwaarts 22-37 (10-22). Scores Voorwaarts: Sharin Aal 7, Ellen Schutte 7, Laura Deijk 6, Merlin Fakkert 5, Aniek Koers 4, Lizet Klunder 3, Melissa van Delsen 2, Patricia Hendriksen 2, Maaike Wensink.

Olympia Hengelo-Nieuw Heeten 19-21 (9-13). Scores Nieuw Heeten: Ilse Bouman 9, Naomi Lorkeers 5, Debbie Hutten 3, Daphne Grolleman 3, Chantal Ruiter

Wijhe-DSO 32-33 (17-13). Scores Wijhe: Janine Nijboer 12, Anouk Mulder 7, Sharina van Dort 5, Lisan Herbrink 3, Aniek te Braak, Mareille Fredriks, Lorèn voor 't Hekke, Anouk Westerbeek, Jessica Zernitz

Hoofdklasse B

LHC-Lettele 29-25 (12-14). Scores LHC: Joanne Pelgrim 8, Linda Maatman 7, Roos Kogelman 6, Ryan Bloo 3, Linn Eikelboom 2, Jolin van den Berg, Veere Wilms, Simone Herbrink. Scores Lettele: Ilse van Oldeniel 7, Yara Kloosterboer 5, Maaike te Riele 5, Tessa te Riele 5, Anouk Schiphorst 2, Anouk Oosterwijk.

Heeten-Wesepe 23-25 (12-12). Scores Heeten: Dewi Tepperik (5), Amél Blom (5), Diede van Dartel (4), Maureen Schiphorst (4), Emma Schoorlemmer (4), Myrthe Droste (1). Scores Wesepe: Dorien Wolterink (9), Marleen Spikker-Vrielink (5), Astrid Lugtenberg (4), Elke Berends (4), Maureen Achtereekte (2), Jolien Koerhuis (1).

Hockey

Mannen

2C: Deventer-De Kromhouters 1-2 (0-1). Doelpunt Deventer: Reinout Saaltink.

3C: De Graspiepers-Lochem 2-5 (2-0). Doelpunten Lochem: Cas Broekman 2, Wouter van den Ende 2, Wouter Fortuin.

3C: PW Enschede-Zutphen 3-2 (3-2). Doelpunten Zutphen: Ward Haitsma, Jasper Verschuur.

Vrouwen

1D: DHV-'t Gooische 0-0.

2A: Lochem-Spitsbergen 4-2.

Korfbal

Overgangsklasse B: Heerenveen-KVZ 20-22 (11-11). Scores KVZ: Kees van der Veer 6, Myrthe Erps 5, Stefan Vogd 5, Thijs van Zwaaij 2, Myrna Sluizeman, Xanne Ketelaar, Aafke Bröcker, Koen Lenderink.

3E: Fortissimo-Devinco 19-9 (9-3). Scores Devinco: Arjen Agema 4, Rikst Buijs 2, Merwin Bosman, Fokko Agema, Nigel Zweverink.

Rugby

2e klasse Noord: Pickwick Players-Alkmaar 15-25 (12-0).

Schaken

3B: Pallas-Zevenaar 4-4

Volleybal

Mannen

1A: Apollo 8-Avior 1-3 (23-25, 25-19, 20-25, 22-25).

2B: Harambee-BVC 2-3 (23-25, 25-19, 20-25, 25-21, 13-15).

Vrouwen

1A: Emmen-WSV 1-3 (14-25, 26-24, 14-25, 23-25).

1A: Dash-Donitas 2 4-0 (25-17, 25-18, 25-21, 25-16).

2A: Dio Bedum-De Bevers 3-1 (25-20, 26-24, 25-22, 20-25).

2B: Avior-SSS 2-3 (25-23, 25-23, 24-26, 28-30, 11-15).

Waterpolo:

Mannen

Eredivisie: Schuurman BZC-UZSC 8-14 (1-3, 4-9, 5-13). Scores BZC: Steijn Lammers 2, Filip Kljajevic 2, Bilal Gbadamassi, Jelle Lammers, Joep Lankwarden, Klaas Zwaan.

3C: EZC-Proteus 16-7 (4-1, 5-2, 11-3). Scores Proteus: Roy Kleise 5, Huibert Schook, Rick Broekhof.

Vrouwen

2C: EZC-Schuurman BZC 11-11 (3-3, 5-7, 9-9). Scores BZC: Marieke Lowik 5, Kim Blikman 2, Margot te Winkel 2, Anna Huizinga, Linda Gotink.