archieffoto
Volledig scherm
archieffoto © Thinkstock

Karakteristieken amateurvoetbal

Er werd dit weekend weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt op de regionale amateurvelden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken die horen bij de wedstrijden in de regio Deventer/Zutphen/Lochem en Salland.

Zaterdagvoetbal

1D: FC Zutphen-De Esch 4-2 (2-2). 20. Mark Bloemendaal 1-0, 30. Koen Vehof 1-1, 40. Christiaan Poos 1-2, 45. Bloemendaal 2-2, 53. Bloemendaal 3-2, 82. Daniël Opoku 4-2.

3C: Teuge-Hatto Heim 1-2 (0-0). 58. Jurgen van der Weerd 0-1, 64. Ruben Bouwhuis 0-2, 67. Joey de Croon 1-2.

3C: FC RDC-Olympia'61 1-2 (1-0). 35. Tom Hemmes 1-0, 61. Kjelt Bonhof 1-1, 86. Bertus Finke 1-2.

3D: Blauw Wit-Kloosterhaar 2-2 (1-0). 2. Kay Schuppert 1-0, 55. Edwin Bolink 2-0, 61. Mark Boshove 2-1, 65. Dennis Jurgens 2-2.

4B: Oeken-Veluwse Boys 3-2 (1-1). 2. Jelmer Schoolman 1-0, 60. Marco Heersema 2-1, 79. Heersema 3-2.

4B: Harfsen-Elspeet 1-3 (0-1). Doelpunt Harfsen: 46. Ruben Wassink 1-1.

4B: IJsselstreek-Almen 1-5 (0-0). 54. Peter Muileman 0-1, 56. Abed Razeq 1-1, 63. Muileman 1-2, 75. Jeroen Tabak 1-3, 88. Tom Kruisselbrink 1-4, 90. Nick Verweij 1-5.

4B: Hulshorst-Eefde 4-0 (1-0).

4B: Barneveld-Turkse Kracht 8-0 (3-0).

Zondagvoetbal

1E: Stevo-Heino 0-2 (0-1). 10. Jasper Smeenk 0-1, 62. Rik Keijzer 0-2.

1E: Rigtersbleek-Rohda Raalte 0-4 (0-2). 8. Ogúzhan Sahin 0-1, 30. Djeremy Zandvliet 0-2, 51. Zandvliet 0-3, 65. Lars van Schooten 0-4.

2I: Vorden-AZC 1-0 (0-0). 68. Ate Barendsen 1-0.

2J: Helios-ATC 1-2 (0-1). 2. Jasper van den Brink 0-1, 76. Djeremy Waslander 1-1, 80. Rutger Bijl 1-2.

2J: KOSC-Voorwaarts 0-0.

2J: WSV-Colmschate 4-0 (1-0). 38. Modou Nijang 1-0, 51. Damian Schipper 2-0, 65. Olaf Kluitenberg 3-0, 71. Nijang 4-0.

2J: Schalkhaar-SDC 5-0 (2-0). 12. Jason Westerkamp 1-0, 33. Sven Kelder 2-0, 54. Milan te Riele 3-0, 65. Ruben Gertsen 4-0, 87. Te Riele 5-0. Rode kaarten: 25. Bas Engbers (SDC), 67. Niels Kokkeler (SDC).

3B: Overwetering-Witkampers 7-1 (3-0). 5. Bunyamin Özkök 1-0, 21. Bram de Haas 2-0, 28. Orlando Rozen 3-0, 51. Rozen 4-0, 66. Rozen 5-0, 70. Daan Hento 5-1, 80. Rozen 6-1, 90. De Haas 7-1.

3B: Lochem-Heeten 0-3 (0-2). 10. Bas Aarnink 0-1, 30. Rick Evers 0-2, 61. Sem van Dartel 0-3. Bijzonderheid: 50. Lochem mist strafschop.

3B: Turkse Kracht-Columbia 2-2 (1-1). 27. Furkol Kasci 1-0, 43. Maxime Kouamey 1-1, 71. Danny Koorevaar 1-2, 90. Sidar Kara 2-2.

3B: Eerbeekse Boys-Wijhe 0-1 (0-0). 88. Stefan Hollegien 0-1.

3B: Warnsveldse Boys-Lemelerveld 5-2 (1-1). 19. Jordy Lugtenberg 0-1, 27. Yannick Nagtegaal 1-1, 50. Leon Knuttel 2-1, 55. Kiefer Duits 3-1, 55. Thom Boeve 4-1, 87. Stijn Kogelman 4-2, 90. Stijn Obdeijn 5-2.

3B: Lochem-Heeten 0-3 (0-2). 13. Bas Aarnink 0-1, 18. Rick Evers 0-2, 58. Sem van Dartel 0-3. Bijzonderheid: 48. Rico Lammerdink mist strafschop.

4C: Zelhem-Ruurlo 0-1 (0-0). 57. Maikel Janssen 0-1 (strafschop).

4C: Reünie-FC Eibergen 0-1 (0-0). 80. Job Harmsen 0-1.

4G: Brummen-Loenermark 5-0 (3-0). 10. Robin van Rheenen 1-0, 16. Daan Ribbers 2-0, 34. Van Rheenen 3-0, 61. Lucas Knip 4-0, 79. Tim te Velthuis 5-0.

4G: Voorst-Dierensche Boys 0-2 (0-0). 74. Dave van Braam 0-1, 85. Can Zeki 0-2.

4G: Orderbos-Klarenbeek 0-1 (0-0). 70. Lennart Elijzen 0-1.

4H: Wissel-Be Quick 0-3 (0-1). 38. Jordy Tempelman 0-1, 67. Metusera Ndibutsa 0-2 (strafschop), 89. Luuk Elsman 0-3.

4H: Lettele-ABS 2-1 (1-1). 44. Mark Bosschloo 0-1, 45. Bryan Oosterwijk 1-1, 71. Jan-Willem de Brouwer 2-1.

4H: Activia-Holten 2-4 (1-2). 11. Wouter Klein Velderman 1-0, 25. Daan Wissink 1-1, 41. Jaap Huisman 1-2, 74. Bas Tuitert 1-3, 86. Jur Pol 1-4, 90. Niels Achtereekte 2-4. Bijzonderheid: 51. Jaap Huisman (Holten) mist strafschop).

4H: Broekland-Davo 7-1 (5-1). 15. Aron Schiphorst 1-0, 18. Schiphorst 2-0, 23. Johan Dijkstra 2-1, 25. Stefan van der Vegte 3-1, 30. Schiphorst 4-1, 44. Stef Beltman 5-1, 80. Erwin Dijkman 6-1, 86. Tim van den Berg 7-1.

4H: De Gazelle-Haarle 2-2 (2-1). 10. Niels Rijnders 1-0, 13. Darwin Neulen 1-1, 40. Rijnders 2-1, 62. Jari ten Have 2-2.

4H: Diepenveen-Hoonhorst 0-1 (0-0). 84. Jacco Broeks 0-1.

5B: DEO-Lochuizen 2-3 (1-2). 7. Mark Tackenkamp 1-0, 26. Matthijs Geerdink 1-1, 32. Tim Kuiper 1-2, 50. Menk Hendriksen 2-2, 78. Jasper Maurix 2-3.

5B: GSV '63-SC Meddo 2-1 (1-1). 45. Frank Rensink 1-0, 45+1. Mike Kersten 1-1, 80. Eigen doelpunt 2-1.

5B: Haaksbergen-SP. Haarlo 2-0 (1-0). 21. Wouter Brummelhuis 1-0, 50. Lars Wartena 2-0.

5D: Twello - CCW 2-0 (0-0). 66. Jesse Knetsch 1-0, 82. Tim Evers 2-0.

5D: Emst-sv Basteom 2-2 (1-2). 10. Wouter van Amersfoort 1-0, 32. Daan Tieleman 1-1 (strafschop), 36. Gerrit Vierhuis 1-2, 74. Lorenzo van Gortel 2-2 (strafschop).

5D: Epse/Gorssel-Kl. Dochteren 4-2 (1-1). 10. Yavuz Arslan 0-1, 25. Dirk Rodenburg 1-1, 60. Jesper Nagtegaal 2-1, 63. Nagtegaal 3-1, 67. Nagtegaal 4-1, 70. Arslan 4-2.

5D: SC Doesburg-SVBV 2-0 (2-0). 10. Kevin Dekker 1-0, 25. Sefa Kamus 2-0.

5D: EDS-De Hoven 2-0 (0-0). 60. Jeroen van Tent 1-0, 71. Lambert Tran 2-0.

5D: SHE-Socii 2-2 (0-0). 62. Arend Jan Groot Jebbink 0-1, 52. Daan Weltevreden 1-1, 69. Steven Hissink 2-1, 82. Daan Loman 2-2 (strafschop).

5G: Wesepe-Marienheem 1-1 (0-0). 51. Rens Broekhof 1-0, 76. Twan Lorkeers 1-1.

5G: Kon. UD-Nieuw Heeten 0-5 (0-2). 15. Wout ten Have, 0-2. 35. Luuk ten Have, 60. Wout ten Have 0-3, 85. Hessel Grolleman 0-4. 89. Luuk ten Have 0-5.

5G: Raalte-Deventer 3-1 (0-1). Doelpunten Deventer: Hanza Loukili. Doelpunten Raalte: David Lindeboom, Thomas Brinkhuis, Marnix van Santem.

5G: Sallandia-FC RDC 0-3 (0-1). 0-1 Freddie Baxter 0-2, Sorphea Uk, 0-3. Djarno van Bolkesteijn.

5G: SDOL-Go Ahead D. afgelast wegens niet komen opdagen van scheidsrechter.

5G: V en L-Terwolde 1-0 (0-0). 60. Stefan Kamphorst 1-0.

Vrouwen:

1A: Klarenbeek-DSS 0-0.

1C: Witkampers - Eldenia 4-2 (2-1).

Doelpunten Witkampers: Daphne Schilderinck, Tessa klein Braskamp 2x, Marieke van der Pol.

3G: Raalte-TVC'28 1-3 (0-1).

Doelpunten: Laura Knapen.

Zaalvoetbal

Topklasse E: SK Turkuaz-Brasil'77 2-8 (2-4). Doelpunten Turkuaz: Iesa van Lenthe, Kemal Koycu.

Amateurvoetbal