Volledig scherm
© RGB Stock

Karakteristieken overige sporten

Er werd afgelopen weekend weer een volledig programma afgewerkt in de diverse sporten. Hieronder een overzicht van de uitslagen en bijbehorende cijfers uit de regio Deventer/Lochem/Zutphen en Salland.

Atletiek

Diepe Hel Holterbergloop

10 kilometer: 1. Tim Bolink (31 min, 00 sec), 2. Geart Jorritsma (31:12), 3. Koen Vossers (31:28), 15. Marco Muller (34:25)

20 kilometer: 1. Danny Koppelman (1 uur, 7 min, 21 sec), 2. Mark te Brake (1:10:51), 3. Tim den Besten (1:12:57), 11. Mark Muller (1:17:47)

Handbal

Vrouwen

Eredivisie

Kwiek-Quintus: 16-32 (8-17). Scores Kwiek: Anne Slegten 5, Rosanne Blankhorst 2, Kim Peters 2, Anouk van Rijssen 2, Floor Tutert 2, Ilone Bloo, Floor Liefers, Valerie Logtenberg

Tweede divisie

Wijhe-Voorwaarts: 24-27 (9-12). Scores Wijhe: Lisan Herbrink 7, Janine Nijboer 7, Pauline Nijboer 6, Eline Wellenberg 2, Sharina van Dort, Lorèn voor 't Hekke. Scores Voorwaarts: Ellen Schutte 9, Melissa van Delsen 5, Lizet Klunder 5, Laura Deijk 4, Merlin Fakkert 2, Aniek Koers, Maaike Wensink

Vido-Nieuw Heeten: 26-20 (11-10). Scores Nieuw Heeten: Debbie Hutten 5, Chantal Ruiter 5, Naomi Lorkeers 4, Eline Bouman 3, Ilse Bouman 2, Daphne Marissink 1

Hoofdklasse

Havas-Wesepe: 37-18 (22-8). Scores Wesepe: Marleen Spikker 5, Elke Berends 3, Dorien Wolterink 3, Nikki Bosch 2, Jolien Koerhuis 2, Marjolien Roesink 2, Loes Groot Lipman

Heeten-Pacelli: 19-32 (12-15). Scores Heeten: Emma Schoorlemmer 6, Rosan Schiphorst 4, Nantske Holleboom 2, Maureen Schiphorst 2, Dewi Tepperik 2, Diede van Dartel, Rosan Kortenhorst, Myrthe Droste

LHC-Groessen: 22-16 (10-8). Scores LHC: Joanne Pelgrim 7, Ryan Bloo 6, Jolin van den Berg 3, Simone Herbrink 2, Linda Maatman 2, Marion Hendriks, Veere Wilms

OBW-Lettele: 26-30 (15-17). Scores Lettele: Yara Kloosterboer 11, Ilse van Oldeniel 6, Milou Oosterwijk 6, Tessa te Riele 4, Annemijn te Boekhorst, Jolien Oosterwijk, Anouk Schiphorst

Hockey

Vrouwen

1D: DHV-Phoenix 1-2 (0-0). Doelpunt DHV: Meilin Liotard

2A: Lochem-Twente 2-2 (1-1). Doelpunten Lochem: Julia Heitmeijer, Marije Lammerdink

Mannen

2C: DHV-QZ 3-1 (1-0). Doelpunten DHV: Reinout Saaltink 2x, Bjorn Dull.

3C: Lochem-Zutphen 1-4 (0-1). Doelpunten Lochem: Alain van den Bos. Doelpunten Zutphen: Piedro Kohlmann, Sjors van der Meijs, Jasper Verschuur, Hugo Kuijper.

Tafeltennis

Mannen

Derde divisie B: SVO-De Toekomst 4-6. Winstpartijen De Toekomst: Gerben Otten 2, Marten Adolfsen 2, Rutger Carelse, dubbel: Otten/Adolfsen.

Volleybal

Mannen

1A: Reflex-Avior 4-0 (26-24, 25-21, 25-14, 25-19).

2B: NVC-BVC 4-0 (25-11, 25-13, 25-22, 25-12).

Vrouwen

1A: WSV-Rivo Rijssen 1-3 (25-23, 22-25, 21-25, 21-25).

1A: Dash-Dynamo Tubbergen 3-1 (25-18, 26-24, 20-25, 25-17).

2A: De Bevers-Tjoba 2-3 (25-18, 21-25, 27-25, 19-25, 13-15).

2B: Avior-VoCASA 2 0-4 (22-25, 24-26, 21-25, 26-28).

Waterpolo

Eredivisie: Schuurman BZC-Brandenburg 18-6 (4-1, 8-3, 13-4). Scores Schuurman BZC: Bilal Gbadamassi 5, Youri Roolvink 3, Jeroen Kuilman 2, Steijn Lammers 2, Yannick van Roessel 2, Filip Kljajevic, Klaas Zwaan, Joep Lankwarden en Menno de Bruin.

3C: Proteus-Middelsé Skelp 22-10 (4-2, 10-6, 16-7).

3D: Hellas Glana-De IJsselmeeuwen 19-9 (2-5, 3-9, 7-13). De scores: Kjille Kemperman 5, Gijs De Rooy 4, Ronnie Klaassen 3, Berry Te Kamp 3, Erwin Croes 2, Nick Fiege 2.

Amateurvoetbal