Volledig scherm

Karakteristieken zondagvoetbal 9 oktober editie Zwolle

ZWOLLE - De sportredactie van de Stentor zette alle uitslagen en doelpuntenmakers van vanmiddag op een rijtje. Ontbrekende karakteristieken worden zo spoedig mogelijk aangevuld.

Hoofdklasse A:

MSC Meppel - Dieze West 1-1 (0-0).
71. Caleb Rahajaan 0-1, 90+3 Danny Bijlsma 1-1.

Oost 1E:

Heino - Alcides 1-1 (0-1).
8. Frank Fokke 0-1, 88. Remco Beumer 1-1.
Rood: 77. Bram Komduur (Alcides, neerhalen doorgebroken speler).

Noord 2K:

Olyphia - sc Emmeloord 1-0 (0-0).
61. Kevin Capello 1-0
Rood: 88. Tim Bethlehem (Olyphia, tweemaal geel).

DTD - Ruinerwold 4-0 (2-0).
10. Thys de Jong 1-0, 35. Lieuwe de Boer 2-0, 81. Ybele Reitsma 3-0, 90. Rients Vis 4-0.

Noord 3D:
Zuidwolde - sv Zwolle 1-2 (1-1).
13. Bastin Steenbergen 1-0, 35. William van Oene 1-1, 46. Patrick Maat 1-2.

Steenwijker Boys - DIO Oosterwolde 1-6 (1-2).
4. Dennis Westerhof 0-1, 22. Dennis Frenay 1-1, 43. Westerhof 1-2, 80. Westerhof 1-3, 82. Martijn Wieldraaier 1-3, 87. Wieldraaier 1-5, 89. Ivo Savenije 1-6.

Dedemsvaart - Heerde 1-2 (1-0).

10. Noah Schuurman 1-0, 55. Elkjar Dijkgraaf 1-1, 74. Dewi van Velsen.
Rood: 76. Elkjar Dijkgraaf (Heerde, tweemaal geel).

Epe - FC Oldemarkt 9-3 (3-2).
1. Onbekend 1-0, 5. Jelmer Trox 1-1, 8. Folkert Postma 1-2, 17. Onbekend 2-2, 19. Gerrit Calkhoven 3-2, 47. Calkhoven 4-2, 51. Stefan Lokhorst 5-2, 59. Wilko Tammens 5-3, 68. Calkhoven 6-3, 77. Calkhoven 7-3, 87. Lokhorst 8-3, 90. Koen Logen 9-3.

Stanfries - Steenwijk 2-2 (0-1).
35. Wessel Busscher 0-1, 70. Anne Baas 0-2 (strafschop), 81. Wim van Riezen 1-2, 90. Van Riezen 2-2 (strafschop).

Oost 3B:

Lemelerveld - Eerbeekse Boys 6-2 (3-1).
18. Jordy Lugtenberg 1-0, 38. Job Heerink 2-0, 40. Lugtenberg 3-0, 42. Raymond Kars 3-1, 47. Lugtenberg 4-1, 57. Wesley Vlierman 5-1, 61. Guido Smeenk 5-2, 90. Lugtenberg 6-2.

Noord 4A:
Akkrum - RKO 3-0 (1-0).
17. Jouke Jan schaap 1-0, 88. Onbekend, 90. Onbekend 3-0.

Noord 4D:

KSC - EMMS 1-4 (0-2).
38. Erik Hein 0-1, 39. Hein 0-2, 54. Onbekend 1-2 90. Yuri Hertsenberg 1-3, 90+1 Maurice Kosse 1-4.

Noord 4E:

Steenwijkerwold - IJhorst
Bijzonderheid: Dit duel is na vier minuten in goed overleg gestaakt na een dubbele beenbreuk bij Steenwijkerwold-aanvoerder Jan Oord.


USV - Hoogersmilde 6-0 (2-0).
11. Rick Timmerman 1-0, 12. Leon Kooiker 2-0, 48. Kooiker 3-0, 74. Ron Meijerink 4-0, 77. Kay Huzen 5-0, 80. Meijerink 6-0

Havelte – OVC’21 3-0 (2-0).
20. Damy Flim 1-0 (Eigen doelpunt), 38. Robert Erik Lanting 2-0, 65. Jelle de Roo 3-0.


VENO – Pesse 3-0 (1-0).
19. Lars de Boer 1-0, 57. De Boer 2-0, 70. Mark Hofstede 3-0.

Oranje Zwart – Smilde’94 1-1 (0-1).
25. Hamzeh Haj Kassem 0-1, 62. Roy Fleming 1-1.

Wacker – Wijster 2-1 (1-1).
5. Bart Tjarks 0-1, 42. Derk Jan Teunis 1-1, 73. Edwin Dekker 2-1.


Oost 4H:

ABS Bathmen - sv Dalfsen 0-3 (0-0).
61. Daan van der Vegt 0-1, 64. Jeroen Kamphuis 0-2, 80. Remco Hultink 0-3.

Hoonhorst - Broekland 3-0 (1-0).
28. Joey Kroes 1-0, 57. Jacco Broeks 2-0, 86. Sten Klein Herenbrink 3-0.

Ulu Spor - De Gazelle 1-4 (0-2).
15. Onbekend 0-1, 45. Onbekend 0-2, 60. Onbekend 0-3, 85. Onbekend 0-4, 90. Sefa Kafali 1-4.

Noord 5A:
Giethoorn – DVSV 2-0 (0-0).
70. Patrick Vos 1-0, 90+3. Joost Visscher 2-0

Kuinre – Wapserveen 2-1 (0-1)
43. Maarten van Elp 0-1, 50. Arnold Koole 1-1, 52. Koole 2-1.
Bijzonderheid: 60. Rood, Douwe Haverdil (Wapserveen)

Scheerwolde – Kraggenburg 2-0 (1-0).
30. Mathijs Pastoor 1-0, 88. Wilbert Zielman 2-0.

Vilsteren – Blankenham 3-0 (2-0).
32. Elroy Bloo 1-0, 42. Vedor Hendriks 2-0, 70. Lennart Hulsman 3-0

Willemsoord - De Blesse 0-5 (0-4).
1. Rob Punter (eigen doelpunt) 0-1, 8. Joey Bakker 0-2, 22. Johnny Sloot 0-3, 39. Bakker 0-4, 70. Bakker 0-5.

Balkbrug is vrij

Amateurvoetbal