archieffoto
Volledig scherm
archieffoto © Thinkstock

Uitslagen bekervoetbal zaterdag

ZWOLLE - De uitslagen in het districtsbekertoernooi van zaterdag.

Districtsbeker

Groep 084: VIOS V. – OZC 4-0, AZC – WHC 2-2.

Groep 086: Nunspeet – Hierden 2-1, WVF - Robur et Velocitas 0-1.

Groep 087: ZAC – Berkum 0-5.

Groep 092: KHC - DOS Kampen 0-1, Owios – CVVO 5-1.

Groep 093: Lelystad’67 – VVI 3-2, De Zouaven - SC Emmeloord (zo).

Groep 094: Tonego – Unicum 1-7, Go Ahead Kampen - West-Frisia 4-1.

Groep 096: Gramsbergen – Emmen 1-5.

Groep 097: ASC’62 – Beilen 0-1.

Groep 098: Be Quick’28 - FC Meppel 1-2, Alcides – Ruinerwold (zo).

Groep 099: IJVV - De Wâlde 3-2.

Groep 101: d’Olde Veste - SC Joure 1-0.

Oost

Groep 202: Kloosterhaar - Sp. Daarle 5-2.

Groep 205: Zwolsche Boys – Vevo 2-1, Vilsteren – Hoonhorst (zo).

Groep 207: ‘t Harde – Hoevelaken 2-2.

Groep 208: Daarlerveen – Mariënberg 1-1, SVV’56 – Manderveen 4-0.

Groep 211: VSW – SVI 2-2.

Groep 213: Batavia’90 - Groen Wit’62 2-0, Swift - ESC 2-1.

Groep 217: ‘s-Heerenbroek – Hattem 0-3, Heerde - SV Zwolle (zo).

Groep 220: Zalk - Wijhe’92 1-3, Raalte - WZC Wapenveld 0-3.

Groep 226: OVC’21 – Bruchterveld 1-4, Bergentheim - Hardenberg’85 2-3

Groep 227: CSV’28 – Nieuwleusen 3-1, USV – Dalfsen (zo).

Groep 231: Wijthmen – DES 1-2.

Groep 232: SCD’83 – Avereest 2-2, Dedemsvaart – EMMS (zo).

Groep 235: Lemelerveld – SVVN 6-3.

Groep 248: DSV’61 – Hulshorst 5-0, Kampen – Zeewolde 2-2.

Groep 252: Lemele - MVV’69 3-0.

Groep 282: Epe – SEH 3-0, Overwetering - Noord Veluwe Boys 6-2.

Groep 289: Berkum 2 - FC Ulu Spor 3-2, Hatto Heim – HTC 0-1.

Groep 293: Wilsum - VSCO’61 0-3.

Groep 295: Balkbrug – Storica 2-3, SC Lutten – DKB 1-1.

Noord

Groep 215: FDS - DVSV, Havelte - Steenwijker Boys (zo).

Groep 220: Veno (za) - SVN’69 1-1.

Groep 222: IJhorst - SC Genemuiden 2 0-5, Olympia’28 – Rouveen 4-1.

Groep 243: Vitesse’63 - Hoogeveen (za) 3-2.

Groep 250: Creil – SVM 0-1, RKO – Kuinre (zo).

Groep 260: Steenwijk – Willemsoord (zo), MSC (za) – Wacker uitgesteld.

Groep 262: Blokzijl - Blankenham uitgesteld, Oranje Zwart – VWC (zo).

Groep 268: Bant – Espel 6-2, Tollebeek - Urk 2 1-2.

Groep 277: FC Oldemarkt – Steenwijkerwold (zo).

Groep 290: SVBS’77 - Giethoorn 8-0, Veno (zo) – DESZ 0-2.

Groep 292: FC Kraggenburg – Nagele 2-4, Flevo Boys 2 – Ens 7-1.

Amateurvoetbal