Volledig scherm

Karakteristieken zondagvoetbal 30 oktober

ZWOLLE- De sportredactie van de Stentor zette de uitslagen en karakteristieken van het zondagvoetbal op een rijtje. De ontbrekende gegevens worden zo spoedig mogelijk aangevuld.

Hoofdklasse A:
Silvolde - Dieze West 5-1 (1-1).
4. Dani Lohman 0-1, 6. Nick Huitink 1-1, 71. Wout Blasman 2-1, 80. Eigen doelpunt Dieze West 3-1, 81. Dion Teloh 4-1, 83. Huitink 5-1.
Rood: 61. Lauwand Suleiman (Dieze West).

Oost 1E:
De Zweef - Alcides 1-0 (1-0).
17. Sven Dikkers 1-0.

Noord 2K:
DTD - sc Emmeloord 3-0 (2-0).
3. Ybele Reitsma 1-0, 23. Thys de Jong 2-0, 86. Kevin Jordi Hiemstra 3-0.

Roden - Ruinerwold 0-2 (0-2).
6. Mark Brinkman 0-1, 25. Brinkman 0-2.

Noord 3D:
Heerde - Dwingeloo 2-4 (1-2).
31. Melvin Koning 0-1, 40. Maarten Tuin 1-1, 42. Frank de Leeuw 1-2, 47. Nico Dekker 1-3, 64. Elkjar Dijkgraaf (strafschop) 2-3, 70. Koning 2-4.

HODO - sv Zwolle 2-3 (0-1).
26. Anne Nijland 0-1, 57. Angelo Kisjes 0-2, 63. Onbekend 1-2, 73. Patrick Maat 1-3, 80. Onbekend 2-3

Steenwijker Boys - Ruinen 5-2 (2-2).
4. Anthal Horlings 0-1, Horlings 0-2, 20. Frank Knevelbaard 2-1, 23. Jesper Welling 2-2, 59. Welling 3-2, 62. Knevelbaard 4-2, 73. Welling 5-2.

Dedemsvaart - DIO Oosterwolde 1-3 (1-1).
3. Sjors Otter (strafschop) 0-1, 18. Dennis Van Faassen 1-1, 55. Dennis Westerhof 1-2, 90+1 Yannick Akkerman 1-3.

Zuidwolde - FC Oldemarkt 3-1 (1-0).
39. Matthijs Steenbergen 1-0, 72. Stef Raben 2-0, 88. Hidde Weemstra 2-1, 90. Stef Raven 3-1.

Trinitas - Steenwijk is afgelast vanwege een sterfgeval bij Trinitas.

Oost 3B:
Lemelerveld - Lochem SP 4-1 (3-0).
32. Kogelman 1-0, 39. Jordi Lugtenberg 2-0, 42. Kogelman 3-0, 83.Ruben Boonk 3-1, 88. Teun in de Wal 4-1.

Noord 4A:
Oosterlittens - RKO 3-3 (1-3).
10. Rob Loman 0-1, 16. Ewoud Walda 1-1, 23. Niels Olivier 1-2, 45. Lars Deinum 1-3, 62. Jan-Pieter Hoekstra 2-3, 70. Erwin Zijlstra 3-3.

Noord 4D:
EMMS is vrij

Noord 4E:
Oranje Zwart - VENO 1-0 (0-0).
70. Tim Vredenburg 1-0.

Steenwijkerwold - Pesse 0-2 (0-1).
26. Michel Brus 0-1, 57. Bart Steenbergen 0-2.

Wacker - Smilde’94 6-0 (3-0).
9. Rob van Luin 1-0, 23. Van Luin 2-0, 27. Edwin Dekker 3-0, 64. Van Luin 4-0, 73. Dekker 5-0, 79. Joost van der Weide 6-0.
Bijzonderheid: 59. Wacker mist strafschop.

Old Forward - IJhorst 1-1 (0-1).
Doelpuntenmaker Old Forward: Henk Hornstra. Doelpuntenmaker IJhorst: Niels Esinge.

Havelte - Wijster 4-3 (1-2).
3. Bart Popping 0-1, 11. Jelle de Roo, 38. Popping 1-2, 50. Youri Booijnk 1-3, 64. Robert Erik Lanting 2-3, 89. Hendri Hilberts (strafschop) 3-3, 90+3 Jorick van der Galien 4-3.

USV - OVC’21 Ommen 1-1 (1-0).
16. Ron Meijerink 1-0, 58. Damon Nouri 1-1.

Oost 4H:
Be Quick Zutphen - sv Dalfsen 1-3 (0-1).
20. Jeroen Kamphuis 0-1, 75. Ruben Schut 1-1, 78. Kamphuis 1-2, 85. Kamphuis 1-3.

Holten - Hoonhorst 7-2 (2-1).
1. Sten Klein Heerenbrink (strafschop) 0-1, 35. Daan Wissink 1-1, 45. Bas Tuitert 2-1, 54. Jaap Huisman 3-1, 63. Huisman 4-1, 70. Tijmen Bovenmars 4-2, 79. Harm Jansen 5-2, 84. Wissink 6-2, 88. Wissink 7-2.

Ulu Spor - Wissel 9-1 (4-1).
10. Melih Senturk 1-0, 15. Ozan Altay 2-0, 30. Sefa Kafali 3-0, 38. Onbekend 3-1, 41. Mehmet Dede 4-1, 55. Altay 5-1, 61. Harun Kafali 6-1, 65. Yusuf Erdem 7-1, 71. Zaki Moumni 8-1, 82. Erdem 9-1.
Bijzonderheid: 81. Hakan Yildirim (Ulu Spor) mist strafschop.

Noord 5A:
Balkbrug - DVSV 6-1 (2-0).
4. Lennart Baas 1-0, 18. Arjan Deuzeman 2-0, 49. Steven Zwiers 3-0, 51. Baas 4-0, 60. Zwiers 5-0, 78. Melvin Bezembinder 5-1, 85. Baars 6-1.

Kraggenburg - DOS ‘63 4-2 (2-1).
Doelpuntenmakers Kraggenburg: 22. Erwin Tissingh, 44. Thomas Hupkes, 58. Marco van Diepen, 86. Joost Potters.

Giethoorn – Kuinre 2-0 (1-0).
14. Bas Smit 1-0, 75. Ronald de Boer 2-0.
Rood: 40. Jan Bouma (Kuinre).

Scheerwolde – Blankenham 3-0 (1-0).
25, Ionut Gadea 1-0, 62, Stan van Wermeskerken 2-0, 72. Gadea 3-0

Willemsoord – Wapserveen 2-2 (0-2).
15. Auke Spijkerman 0-1, 35. Ingmar Kloos 0-2, 55. Ron Berkenbosch 1-2, 88. Berkenbosch 2-2.


Vilsteren is vrij

Giethoorn – Kuinre 2-0 (1-0) 14. Bas Smit 1-0, 75. Ronald de Boer 2-0 bijzonderheid: rood: 40. Jan Bouma (Kuinre).

Scheerwolde – Blankenham 3-0 (1-0) 25, Ionut Gadea , 62, Stan van Wermeskerken 2-0, 72. Gadea

Willemsoord – Wapserveen 2-2 (0-2) 15. Auke Spijkerman 0-1, 35. Ingmar Kloos 0-2, 55. Ron Berkenbosch 1-2, 88. Berkenbosch 2-2.

Amateurvoetbal