Grieken in april naar stembus

  dinsdag 27 december 2011 | 22:36 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 27 december 2011 | 22:46

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

ATHENE - De vervroegde verkiezingen in Griekenland vinden niet plaats op 19 februari, maar in de tweede helft van april. Dat heeft de Griekse minister van Financiën Evangelos Venizelos dinsdag bekendgemaakt tijdens een bijeenkomst van zijn socialistische partij Pasok.

Pasok is een van de drie partijen in een coalitieregering onder leiding van interimpremier Lucas Papademos. Die trad aan in november en moet een bankroet van het land voorkomen. Bovendien moet hij proberen Griekenland in de eurozone te houden. De regering heeft beloofd een reeks bezuinigingsmaatregelen door te voeren om de enorme schuldenlast terug te dringen.


U kon tot 26-01-2012 reageren op dit artikel.


Discussie

Zittenblijven

In plaats van zittenblijven, kunnen leerlingen beter tijdens de zomervakantie of buiten schooltijd extra bijlessen volgen. Goed idee?