Statenlid wil winters verbod op jacht

  maandag 06 februari 2012 | 15:35 | Laatst bijgewerkt op: maandag 06 februari 2012 | 15:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
APELDOORN - Statenlid Luuk van der Veer uit Apeldoorn van de Partij voor de Dieren wil dat Gedeputeerde Staten van Gelderland een verbod instellen op de jacht.
Dit in verband met de strenge vorst. Hij wijst erop dat Nederland de eerste koudegolf beleeft sinds vijftien jaar. Volgens Van der Veer is een groot deel van de provincie door sneeuw en ijs bedekt en hebben de dieren in het wild het moeilijk. Via vragen aan GS wil Van der Veer te weten komen hoe de situatie precies is. In het verleden is een interprovinciaal draaiboek toegezegd voor de jacht, Van der Veer wil weten hoe het daar mee staat.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ach , Luuk de mensen weten wel beter. De dieren partij heeft altijd iets te drammen en geen onderbouwing met een echte reden. Wat nog erger is, dat de Partij voor de Dieren nooit de rubbere laarzen aantrek en de dieren nooit daadwerkelijk helpt. Ja, alleen onder toeziend oog van journalisten. En als de wildbeheerders de dieren in een echte strenge winter gaat helpen (als enige) dan doe ze het weer om ze dood te schieten volgens de PvD.
Bekende spreekwoord : Geen woorden, maar daden. En praat geen onzin als statenlid.
GPE - 07-02-2012 | 10:31
Hallo Luuk,Eerste strenge winter in 15 jaar???? Kom nou. Vorig jaar?? Jaar daarvoor???
OVP debacle van de afgelopen 2 jaar vergeten??
Jacht is allang gesloten(31 dec.resp 31 jan.) Alleen ontheffingen voor grofwild zijn nog open en die redden zich prima.Vorst is niet half zo erg als die regen in dec.
hj - 06-02-2012 | 21:34

U kon tot 07-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....