Koninklijk oranjebier

  vrijdag 27 februari 2009 | 19:59 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 27 februari 2009 | 20:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

BEEKBERGEN - Apeldoorn heeft een speciaal koninklijk oranjebiertje. Brouwer van het biertje is Ton Fisser, die ook het Apeldoornse stadsbier op zijn naam heeft staan. Op initiatief van de Apeldoornse bierbrouwers, verenigd in AWA, en de Stichting Koninklijk Apeldoorn konden brouwers meedingen naar de titel koninklijk oranjebier. Vanmiddag proefde een zevenkoppige jury zes bieren.

Het biertje van Ton Fisser kwam als winnaar uit de bus.

Het flesje bier krijgt een etiket met de beeltenis van koningin Juliana, die op 30 april honderd jaar geleden werd geboren. Het bier is vanaf half april bij Apeldoornse slijters en in sommige kroegen verkrijgbaar. De verkiezing vond plaats bij Golden Tulip De Wipselberg in Beekbergen.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
welke kroegen???
bier - 27-02-2009 | 22:57

U kon tot 29-03-2009 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

College terug?

Het Apeldoornse college van b en w is afgetreden. Mogen individuele wethouders terugkeren in het college dat Apeldoorn de komende twee jaar gaat besturen?