Acht kandidaten voor presentatie CODA Open

  dinsdag 16 maart 2010 | 11:06 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 16 maart 2010 | 11:34

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
APELDOORN - Vanavond wordt duidelijk wie de presentator wordt van het nieuwe Apeldoornse initiatief CODA Open. Dit maandelijkse programma in het CODA museum heeft een opzet à la De Wereld Draait Door. Vandaag, dinsdag 16 maart, is de eerste editie, met een debat tussen Apeldoornse politici (vanaf 20 uur). Tegelijkertijd spelen vandaag een auditieronde en een verkiezing om te komen tot een presentator voor CODA Open.
Er wordt 'een Apeldoornse Matthijs van Nieuwkerk' gezocht, aldus Tamara Buis, een van de organisatoren.

In drie ronden wordt vandaag bepaald wie van de acht kandidaten aanspraak kan maken op de titel: presentatietalent van Apeldoorn. Twee van de acht kandidaten mogen vanavond hun kunnen aan het publiek tonen. Tot slot kiest het publiek de presentator.

CODA Open is gratis toegankelijk. Behalve het debat is er een hiphop en streetdance optreden van Streetchampz. De muziek wordt verzorgd door Lex Sonneveld. Tijdens de avond presenteert Edwin Terpstra van Oranjeoord zijn visie op de beste Amuse van Apeldoorn. Het publiek proeft en beoordeelt smaak, presentatie en originaliteit door een cijfer te geven.

Aanvang 20 uur.

Zaal open om 19.30 uur.

U kon tot 15-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....