Eis: celstraf tegen oude pyromaan

  donderdag 18 maart 2010 | 18:18 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 18 maart 2010 | 18:20

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
EERBEEK - Tegen de van talrijke brandstichtingen verdachte Eerbekenaar W.S. (86) is vandaag in Arnhem een celstraf van een jaar geëist, waarvan drie maanden voorwaardelijk.
In de extra lange proeftijd van vijf jaar zou reclasseringcontact als aanvullende voorwaarde opgenomen moeten worden, zo stelde de aanklager tijdens de zaak in hoger beroep.

De Zutphense rechtbank had de bejaarde Eerbekenaar, die heeft bekend dat hij de branden in 2006 en 2007 in zijn woonplaats heeft gesticht, in september 2008 tot een jaar cel veroordeeld. Hiervan was de helft voorwaardelijk. De branden - onder meer bij zijn overbuurman en een papierfabriek - veroorzaakten veel commotie in het dorp.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Treurig, MAAR rechtvaardig!
Bart - 18-03-2010 | 20:55

U kon tot 17-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

College terug?

Het Apeldoornse college van b en w is afgetreden. Mogen individuele wethouders terugkeren in het college dat Apeldoorn de komende twee jaar gaat besturen?