Hoge verwachtingen van 'prachtige stad'

Auteur: door Johannes Rutgers |   vrijdag 26 maart 2010 | 20:22 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 26 maart 2010 | 20:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
APELDOORN - MD Mohiuddin (24) uit Bangladesh, een van de studenten van het internationale Wittenborg, ziet de verhuizing van zijn school naar Apeldoorn helemaal zitten.
Hij woont nu in Deventer, maar is na twee keer in Apeldoorn kijken verkocht: 'een prachtige stad'. Hij weet het dan ook zeker: hij gaat verhuizen. Deventer is trouwens ook erg goed hoor, en de mensen zijn er vriendelijk, maar Apeldoorn heeft nog 'veel betere mogelijkheden', vindt Mohiuddin. Ook Sun Ji Nan (26) uit China is uitgelaten. ,,Exciting (opwindend, red.)'' is de hele verhuisoperatie. ,,We zijn zo blij'' valt een medestudente hem opgewonden bij. Waarom eigenlijk? ,,Omdat het allemaal nieuw is.'' Maar is het ook beter? "Nou", nuanceert Sun zich, ,,ik vind Deventer nu eigenlijk wel heel leuk.'' Om zich daarna te herpakken: ,,Maar ik denk dat ik in de toekomst Apeldoorn nog leuker ga vinden.'' Betekent dat, dat ook hij gaat verhuizen? ,,Dat ligt aan de huizenprijzen.''

Directeur Peter Birdsall belooft dat Wittenborg 'de hele wereld gaat vertellen waar Apeldoorn ligt' en dat het dé 'business-stad van Nederland' is.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De Gouden Eeuw voor Apeldoorn is aangebroken. Apeldoorn zal van een gezellig reuzedorp in een bruisende studenten-zakenstad veranderen. Het zal even duren maar over 10-15 jaar komen ze van Amsterdam, Groningen, Enschede en Eindhoven deze kant op in plaats van andersom. En niet alleen op 30 april.
Wouter - 27-03-2010 | 17:15
Zeer interessante ontwikkelingen voor Apeldoorn. Ik vind dat de gemeente en bedrijven hele goede plannen hebben. Met de grootse plannen om de binnenstad te versterken, een plan voor een hippe wijk dichtbij het station erbij geloof ik mits alles echt goed gebeurd dat Apeldoorn over pak en beet 10-15 de studentenstad in opkomst zal zijn.

Apeldoorn heeft zeer veel te bieden en wordt in mijn ogen ook steeds beter. Het heeft tijd nodig, een aantal dingen staan in de beginfase en zijn in ontwikkeling. Op korte termijn zal Apeldoorn niet te veel moeten verwachten, op langere termijn geloof ik in de kansen van Apeldoorn. Dit is ook een prachtige stad!
Neutraal - 27-03-2010 | 14:37

U kon tot 25-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

College terug?

Het Apeldoornse college van b en w is afgetreden. Mogen individuele wethouders terugkeren in het college dat Apeldoorn de komende twee jaar gaat besturen?