Vrienden steken in roze polo's handen uit de mouwen voor Woongroep 2000

Auteur: door Gep Leeflang |   maandag 05 april 2010 | 19:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
APELDOORN - Een dozijn roze polo's zorgde zaterdag voor een opvallende aanblik, aan de Radiumweg en Plutoniumweg.
De vriendengroep Ik wil opvallen stak de handen uit de mouwen voor Woongroep 2000.

Een van de leden van de vriendengroep had een folder in de bus gekregen van de woongroep voor mensen met een verstandelijke beperking. Er viel nog wel wat te klussen. ,,En wij hebben een paar behoorlijk handige jongens rondlopen'', zegt René Nederhof. ,,Vandaar dat we besloten om onze diensten aan te bieden.''

De basis voor Ik wil opvallen werd gelegd tijdens de Vierdaagse van Nijmegen. De Apeldoorners liepen mee in roze polo's en SBS6 bracht ze voor de camera's. Hun conclusie: ,,Het is leuk om in de belangstelling te staan.''

Sindsdien bieden ze gehuld in het roze (,,maar het is geen homoclub of zo'') hun diensten geregeld aan daar waar dat nodig is.

Zaterdag zetten ze onder meer een tafeltennistafel en een trampoline in elkaar, legden ze stroompunten aan, plaatsten ze plinten en brachten de buitenverlichting in orde.

Eerder maakte Ik wil opvallen zich ook al verdienstelijk voor de Stichting Zozijn en de StichtingGroot Schuylenburg.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Gaat dit om roze polo's of om mensen die Woongroep 2000 helpen? Wat een tevens erg kortzichtige en domme opmerking: "Sindsdien bieden ze gehuld in het roze (,,maar het is geen homoclub of zo'')".
Rini Festini - 06-04-2010 | 16:10

U kon tot 05-05-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Grondzaken

De gevolgen?

Het eindrapport over de grondaffaire ligt op tafel. Wat moeten de gevolgen zijn?