UGCHELEN - Dick de Bruijn, van Hairstyling Dick aan de Asselsestraat, had misschien wel een drankje teveel op. Met veel bravoure kondigde hij zijn deelname aan de Nijmeegse Vierdaagse aan.
Zie ook:
De Bruijn lacht. Hoezo ongetraind? De Zeven Heuvelen zijn ze drie keer ongeschonden doorgekomen. ,,Drie keer! We zaten dan wel in de auto, maar hebben geen enkel probleem gehad. Raampje open, dat ging prima!''
Gonnie Bakker hoort het met een glimlach aan. In feite is de barvrouw de oorzaak van de wandeldrift. Ze debuteerde vorig jaar in Nijmegen en liep de Vierdaagse met haar schoonzus fluitend uit. ,,Ik heb de Vierdaagse altijd voor mijn zestigste willen lopen'', zegt de 56-jarige Hartgers. ,,Als Gon het kan, moet het mij ook lukken.'' Vijf weken geleden werd er door het duo voor het eerst getraind. Heen en weer naar Hoenderloo. Kapper Dick constateerde bij terugkomst dat zijn witte sokken helemaal rood van het bloed geworden waren. Toon had minder last. ,,Maar ja, Dick had ook ingelopen schoenen voor vier euro van het internet gekocht. Ik liep in mijn normale outfit.'' De komende dagen zal Hartgers een opmerkelijke verschijning zijn. Dertig graden of niet, hij draagt zijn vertrouwde zwarte pak.
Of ze het redden of niet, plezier is verzekerd. De mannen slapen in Elden. Boven een kroeg.
















