Drietal tieners steelt statiegeldbonnen

  dinsdag 17 januari 2012 | 16:57 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 17 januari 2012 | 17:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
DIEPENVEEN/DEVENTER - Drie jongens van dertien, vijftien en zeventien jaar uit de gemeente Deventer zijn maandagochtend in een supermarkt aan de Dorpsstraat in Diepenveen aangehouden voor diefstal van statiegeldbonnen uit een collectebus, die zij hadden opengebroken.
Het Openbaar Ministerie bekijkt welke straf gepast is. De belhamels hebben in elk geval een toegangsverbod op de supermarkt gekregen.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
"Uit de gemeente Deventer"Mis ik hier iets?? De supermarkt is gevestigd in Diepenveen aan de Dorpsstraat, maar waarom niemand mag weten waar de verdachten wonen, ik bedoel dan de woonplaats. Ik vermoed in Diepenveen zelf, anders werd niet zo geheimzinnig gedaan. Overigens"belhamels"?? Het zijn gewoon verdachten van diefstal en dus ,bij veroordeling, dieven en niets anders.
wiep - 18-01-2012 | 10:49
Belhamels? Dieven zijn het.
sjakie - 18-01-2012 | 10:02

U kon tot 16-02-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Uitbreiding vliegveld Teuge

Teuge International Airport wil het grootste vliegveld voor de kleine luchtvaart worden in Nederland. Vindt u dat het vliegveld de ruimte moet krijgen om dit waar te maken?