Beeld van de (ijskoude) fotoshoot op het dak van de CDL-silo in Deventer. Foto Olaf Stegink
Beeld van de (ijskoude) fotoshoot op het dak van de CDL-silo in Deventer. Foto Olaf Stegink
DEVENTER - Een fotoshoot op het dak van de torenhoge CDL-silo in het Havenkwartier was woensdagmorgen bij een temperatuur van zo'n 10 graden onder nul (door de wind zelfs een gevoelstemperatuur van minus 18) een zware beproeving voor de fotomodellen Merianne van Doorn uit Apeldoorn en Janneke Bloemendal uit Enschede.
Slechts gehuld in een dun negligé respectievelijk pyama hadden de donkere Janneke en blonde Merianne het 'stervenskoud'. De reportage werd, in opdracht van Space Cowboy en Bestwerk, geschoten door de Apeldoornse fotografe Medea Huisman en is bedoeld om het overkoepelend kunst- en architectuurproject Lucy in the Sky in het Havenkwartier te promoten.
Dit project moet resulteren in vier bijzondere kleinschalige verblijven 'als een soort nest'. Het plan voor een hotelroom in de kop van de silo is daar één van. De Deventer camerajournalist/filmmaker Olaf Stegink maakte woensdagmorgen op de silo foto- en video-opnamen voor een zogeheten ‘making off’ van de fotoreportage. „Het was een bizar ijskoud spektakel met die bibberende modellen in sjieke nachtkleding. Echt rock ’n roll”, aldus de Deventenaar.
Donderdag een uitgebreide reportage hierover in de Stentor...






Sorteer reacties














