Kamervragen over chaos Bathmen

Auteur: door Peter Winterman |   zaterdag 04 februari 2012 | 07:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto Ab Hakeboom

Foto Ab Hakeboom

DENHAAG/BATHMEN - Het CDA in de Tweede Kamer wil opheldering van minister Schultz van Haegen van Infrastructuur en Milieu over de chaotisch verlopen inloopavond in Bathmen van afgelopen dinsdag.

Tijdens de voorlichtingsavond over intensivering van het goederenvervoer per spoor ontstond een grimmige sfeer, nadat medewerkers van het ministerie en ProRail weigerden publiekelijk in debat te gaan over de mogelijke komst van een spoorboog bij het dorp. In maart organiseert ProRail een nieuwe avond, die waarschijnlijk niet vrij toegankelijk zal zijn. Op eigen initiatief houdt de Belangen Vereniging Bathmen dinsdag 6 maart een informatieavond voor alle Bathmenaren. Deze bijeenkomst begint om 20 uur, in Boode.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Een waarschijnlijk niet vrij toegankelijke info-avond?????? Wat is dat nou weer voor onzin??? Laten we SAMEN STERK staan, dus Bathmen/Colmschate/en al wat daar tussen ligt.
Geen spoorbogen, geen extra goederentreinen!!!
Colmschater - 06-02-2012 | 13:02
. In maart organiseert ProRail een nieuwe avond, die waarschijnlijk niet vrij toegankelijk zal zijn.

Doordat de toegang is geblokkeerd door trekkers misschien?

Wij niet naar binnen, Pro Rail niet naar binnen!
trekker - 04-02-2012 | 18:58
Peter, Bedankt zeg!!
Ronald, bedankt voor je steun en fijn dat je er was op 31 jan. bij Boode. We moeten met z'n
allen dit onzinnige plan ,spoorboog, tegenhouden.
Colmschaters - Essenerveld- krijgen hier ook mee te maken .

Battummer.
Battummer - 04-02-2012 | 19:52
Goed bezig pro rail, MAAR NIET HEUS!!!! Een beetje info avonden gaan organizeren maar alleen voor een geselecteerd gezelschap.De HELE bevolking moet de gelegenheid krijgen vragen te stellen, want iedereen krijgt te maken met de onleefbaarheid van het dorp!
joop - 04-02-2012 | 14:40
Wat nu zo vreemd is dat de Deventernaren (en bewoners van Colmschate) aangewezen zijn op de informatie-avonden in Bathmen. Wij waren dan ook met een aantal mensen uit Colmschate aanwezig op 31 januari in Boode. Zie mijn reactie op de website van de Stentor. Wij maken ons overigens niet alleen zorgen over het eventuele "kopmaken" in Deventer maar leven en denken ook mee over de spoorbogen bij Bathmen.

Hoop dat wij dan ook welkom zijn op de informatieavond van de Belangenvereniging Bathmen op dinsdag 6 februari. En dan nog dit: "een (waarschijnlijk) niet vrij toegankelijke informatieavond van Prorail". Hoezo niet vrij? Wie moeten er geweerd worden? De naam Prorail begint zo aardig bezoedeld te raken.

Ronald Aarsen
Colmschate

Ronald Aarsen - 04-02-2012 | 09:36

U kon tot 04-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Uitbreiding vliegveld Teuge

Teuge International Airport wil het grootste vliegveld voor de kleine luchtvaart worden in Nederland. Vindt u dat het vliegveld de ruimte moet krijgen om dit waar te maken?