Deventer FM van kabel gehaald

  woensdag 16 april 2008 | 04:46 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 17 april 2008 | 12:20

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
DEVENTER - De lokale zender Deventer FM is gistermiddag van de kabel gehaald.
Volgens de Stichting Lokale Omroep Deventer (SLOD), die de zendmachtiging voor Deventer beheert, deed Deventer FM te weinig aan lokale berichtgeving en was het onduidelijk wat er met het geld gebeurde.

D66-raadslid Marc-Jan Ahne wil in een spoeddebat opheldering van verantwoordelijk wethouder Gerrit Berkelder.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Tja Gerard Driehuis, oud Tubantia Directeur, heb nog onder hem gewerkt en ik meen een oud collega bij jullie ook. Jeroen Schoppema. Gerard Driehuis is een belangrijke man binnen media land. Tja als je niet in de pas loopt moet je op de blaren zitten. iedereen (als bedrijf) kan wel zo mooi schrijven over jullie, maar wie HELPT jullie......

Had die j. Hut toch niet aangenomen, die man kan geen radio maken, sinds hij er is ging alleen maar slechter. Patrick de Jager, Jeroen Schoppema en S. poppelaars dat waren de DJ's van Deventer FM, maar die zijn allemaal weggejaagd.

Nu Deventer FM ook nog, laat er geen traan om......
Jacqueline - 21-04-2008 | 21:48
Afgelopen week is onze mediapartner Deventer FM door het SLOD uit de lucht gehaald vanwege 'ontevredenheid over de programmering'. Dat hiermee vele enthousiaste luisteraars worden gedupeerd heeft men zich niet gerealiseerd. Zomaar een zender uit de lucht halen is erg onverstandig voor de continuiteit van een succesvol radiostation, ook al zijn er meningsverschillen tussen SLOD en Deventer FM.
De stichting Bathmen voor Bathmen adverteert al jaren op Deventer FM ter promotie van de Battumse Bêkefeesten. Wij bereiken hiermee onze doelgroep omdat het een zender is met vele lokale luisteraars. Deze luisteraars luisteren niet alleen naar Deventer FM vanwege de goede muziek en programmering, maar ook zeker omdat de zender het echte lokale nieuws brengt! Nieuws uit Deventer, Diepenveen én Bathmen! Deventer kan niet zonder Deventer FM en het team wat daar achter de schermen altijd enthousiast aan werkt! De stichting Bathmen voor Bathmen, de Battumse Bêkefeesten, hoopt dat Deventer FM heel snel weer terug in de ether en op de kabel komt!

Toni Denneboom
Battumse Bêkefeesten 2008
(30 en 31 mei - www.bekefeesten.nl)
Battumse Bêkefeesten (bekefeesten.nl) - 19-04-2008 | 21:26
Bijzonder jammer dat zo'n radiozender als Devfm weer wordt gestraft. Natuurlijk zijn er regels om nageleefd te worden maar is niet elke radio maker nog steeds een beetje een Piraat en zoekt hij of zij en grensen op! Daarbij is het natuurlijk niet zo dat slechts één partij verantwoordelijk is. Ook de controlerende instanties die er op moeten toezien dat regels nageleefd worden zijn verantwoordelijk. In een land als nederland mag je er toch van uitgaan dat er fatsoenlijk wederzijds overleg gepleegd kan worden en over oplossingen gesproken word! voordat met men tot een dergelijk actie overgaat! Het kan en mag niet zo zijn dat DevFM hiervan de dube wordt en mede met hen het bedrijfsleven van Deventer. Ik hoop dat de radio stilte snel opgelost wordt zodat we weer snel kunnen genieten van DeventerFM en dat we niet veroordeeld zijn tot het luisteren naar zo'n lulige ziekenomroep of naar een landelijk onpersoonlijk commercieel geschreeuw!
Ik wens Marcel en Co veel sterkte toe!
Dave Bultman.
Bultman's Car Beauty Center.
PS we missen ons huislied "do the carwash" nu al!
Dave Bultman - 17-04-2008 | 12:20
Laat dat (openbare) spoeddebat van Ahne maar komen. De achterban zal er bij zijn om betrokken beleidsmakers te laten weten dat Deventer FM voor en van de Deventernaren is en geen prestigieus speeltje van enkele ambitieuze bobo`s die er na al die jaren nog niet in geslaagd zijn een goed en gedegen mediabeleid neer te zetten waarin zowel DTV als DFM kunnen floreren Dat DFM erin slaagde om zichzelf wel te bedruipen steekt de heren kennelijk zo zwaar dat zij tot dit soort ondemocratische maatregelen wensen over te gaan! Rob Out zei ooit : Met het heengaan van Radio Veronica sterft er ook een stukje democratie of woorden van die streking. Dat was 34 jaar geleden heren Anno 2008 zijn we dus nog steeds zo kneuterig bezig op lokaal niveau!
Bas - 17-04-2008 | 01:31
Dhr. Berkelder schrijft in zijn memo o.a. dat DFM niet voldeet aan de mediawet en het tijdelijk vervangend alternatief was alleen maar non-stop muziek en gestolen(!!!!!!) nieuws van Radio 2.Dit was dinsdagmiddag en woensdagmorgen en woensdagmiddag was er alleen maar ruis.
Berkelder klasse geregeld. Nonstop muziek voldoet 100% niet aan de mediawet voor lokale radio.
Weer een icoon van Deventer naar de haaien.
Autoluisteraar - 16-04-2008 | 22:36

U kon tot 17-05-2008 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Uitbreiding vliegveld Teuge

Teuge International Airport wil het grootste vliegveld voor de kleine luchtvaart worden in Nederland. Vindt u dat het vliegveld de ruimte moet krijgen om dit waar te maken?