De leden van Doe Maar bereiden zich voor op twee stadionconcerten in de Rotterdamse Kuip. Die concerten vinden plaats op 10 en 12 juli. Daarvóór geven ze vier try-outs. De tweede vond gisteren in Deventer plaats.
Voor de Rotterdamse concerten zijn nog kaarten, het concert in Deventer was in een mum van tijd uitverkocht.
In de grote zaal van het Burgerweeshuis speelde de band, die in de jaren tachtig aan zijn eigen succes ten onder ging, een selectie van zo'n 25 nummers. Bekende hits als 32 Jaar, Nederwiet en Pa werden afgewisseld door minder bekende. Dat weerhield de echte fans er niet van om met elk liedje luidkeels mee te zingen.
Doe Maar bestond van 1978 tot 1984. Negen jaar geleden heeft de band ook al eens een succesvolle reünie gehouden, waar in totaal 175.000 mensen op afkwamen.

















U kon tot 26-07-2008 reageren op dit artikel.