Een politieman veegt de scherven van de kapotte etalageruit bij elkaar. Foto Sandra Bouck
De winkelruit die de inbrekers hebben vernield om binnen te komen bij de Kijkshop. Foto Sandra Bouck
Sporenonderzoek bij de Kijkshop. Foto Sandra Bouck
Schietpartij in het centrum van Deventer. Foto Mattijs Oppenhuizen
DEVENTER - Een politieman heeft vanochtend twee inbrekers neergeschoten bij de Kijkshop in de Korte Bisschopstraat in Deventer.
Zie ook:
De twee inbrekers hadden volgens een politiewoordvoerder een deur opengebroken om de winkel binnen te komen. Toen ze het pand wilden verlaten stuitten ze op de inmiddels gearriveerde politie. Volgens de woordvoerder waren de agenten met z'n tweeën. ,,De een stond bij de deur en de ander ongeveer honderd meter verderop richting Brink.'' De agent bij de deur loste uiteindelijk de schoten op de beide inbrekers. Waardoor hij besloot te schieten kan de woordvoerder niet zeggen. ,,Dat is onderwerp van het onderzoek van de rijksrecherche. Maar duidelijk mag zijn dat hij zich dermate bedreigd voelde dat hij zich genoodzaakt zag zijn vuurwapen te gebruiken.''
Op straat lagen enkele plastic boodschappentassen. Mogelijk probeerden de daders hierin hun buit te vervoeren. Volgens de filiaalhouder hadden de inbrekers het gemunt op gouden sieraden. Vergelijkbare inbraken waren er afgelopen weken bij Kijkshop-winkels in Apeldoorn, Winterswijk en diverse Friese plaatsen.






Sorteer reacties
















