Ongeval op IJsseldijk

  woensdag 10 maart 2010 | 15:08 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 11 maart 2010 | 11:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
DEVENTER - Een verkeersongeval heeft het verkeer op de IJsseldijk tussen Deventer en Olst stilgelegd. Bij het ongeluk, ter hoogte van de dijkstoel bij de kruising met de Sallandsweg, zouden twee auto's zijn betrokken.
Of er gewonden zijn gevallen is nog onduidelijk; er waren wel meerdere ambulances ter plaatse.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Nee niets te hard....gewoon domweg de dijk oprijden zonder te kijken! (en als er dan een obstakel staat = huisje pal aan de dijk is dat natuurlijk ontzettend dom!)
iemand - 11-03-2010 | 11:24
Duidelijk weer te hard. In plaats dat ze daar nou eens iets aan die weg doen? Nee, ze gaan bij teuge een 50KM zone invoeren, terwijl aan de andere kant van Deventer de echte ongelukken gebeuren. Lekker slim!
tokkie rijgedrag - 11-03-2010 | 00:22

U kon tot 10-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Het nieuwe winkelen in Deventer

Denkt u dat winkels meer klanten trekken als ondernemers meer gaan doen met mobiel internet en sociale media, zoals Facebook en Twitter?