GA Eagles-Ajax nog niet uitverkocht

  dinsdag 16 maart 2010 | 07:00 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 16 maart 2010 | 09:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

DEVENTER - Hoewel de capaciteit van de Adelaarshorst is teruggebracht van 6750 naar 6200 plaatsen, zijn er nog enkele honderden kaarten verkrijgbaar voor de bekerwedstrijd GA Eagles-Ajax van volgende week donderdag.

Het late aanvangstijdstip (20.45 uur) en de clubkaartverplichting zijn van invloed op de belangstelling.

Geluiden dat het stadion 'vijf keer' uitverkocht had kunnen worden blijken niet uit de kaartverkoop. Voor een vak op de IJssel- en de Leo Halle-tribune zijn nog kaarten verkrijgbaar. ,,Het stadion komt absoluut vol'', zegt Richard Thannhhauser van GA Eagles. ,,We verkopen die kaarten nu 'gecontroleerd' aan verschillende relaties.''

Met sponsors meegerekend heeft de club zo'n 43oo seizoenkaarthouders. Zo'n 80 procent van hen heeft een kaart gekocht. ,,Daarnaast hebben we nog zo'n 3500 clubkaarthouders die een kaart kunnen kopen. Veel mensen die dus wel een kaart kunnen kopen geven aan dat het late tijdstip een probleem is. Dat geldt vooral voor ouders met jonge kinderen.'' De capaciteit van de Adelaarshorst is verkleind vanwege veiligheidsmaatregelen. Zo is in het uitvak plaats voor 400 supporters in plaats van 500. Op de IJsseltribune blijft het stuk naast het uitvak leeg.

Negen aanbieders van kaarten op Marktplaats hebben na een waarschuwing van GA Eagles hun aanbod ingetrokken. Het is volgens de richtlijnen van de KNVB verboden kaarten door te verkopen.

Lees
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Als ze alle seizoenskaart houders 1 extra kaart hadden laten kopen, zo als normaal, dan was het wel uitverkocht geweest.
Rd - 16-03-2010 | 14:41
Tja, ik mag van de harde kern geen kaartje kopen, omdat ik dan een successupporter zou zijn. Nou dan ga ik wel naar FC Zwolle.
marcel - 16-03-2010 | 14:10
Het is toch al duidelijk wie dit potje gaat winnen.
Daarnaast zullen de meesten zich wel in de stad gaan ophouden, typisch Eagles toch.

JP - 16-03-2010 | 12:17

U kon tot 15-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Het nieuwe winkelen in Deventer

Denkt u dat winkels meer klanten trekken als ondernemers meer gaan doen met mobiel internet en sociale media, zoals Facebook en Twitter?