IJsseljazz in Gorssel bruist als vanouds

  zondag 11 september 2011 | 18:04 | Laatst bijgewerkt op: maandag 09 januari 2012 | 12:09

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: Paolo Laconi

Foto: Paolo Laconi

Foto: Paolo Laconi

Foto: Paolo Laconi

Foto: Paolo Laconi

Foto: Paolo Laconi

IJsseljazz in 2011 in Gorssel. archieffoto: Paolo Laconi

IJsseljazz in 2011 in Gorssel. archieffoto: Paolo Laconi

1/4
start playing the slideshow

GORSSEL - De zesde editie van IJsseljazz in Gorssel wordt drukbezocht. In tegenstelling tot vorig jaar, toen het muziekfestival geplaagd werd door hevige regenval, weet het publiek de weg naar Gorssel zondagmiddag weer te vinden.

"Ik verwacht dat er zo'n 15.000 mensen op IJsseljazz afkomen", vertelt organisator Rob van Essen. "We hebben de weergoden gelukkig weer aan onze zijde staan." Onder meer zangeres Giovanca, Michael Dotson & Band, de Twelve Bar Blues Band en Cool Dawn treden op tijdens IJsseljazz. Het festival is zondagmiddag om een uur begonnen en duurt nog tot vanavond negen uur. De toegang is gratis.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
wij vonden Ruud de Vries & DJ echt de beste van allemaal, jammer dat iedereen wegging bij het laatste concert van hun naar de Blues brothers , vette muziek met die prachtige saxofoon , echt coole lui, en lekker gedanst volgend jaar meer hopen wij.
rick - 12-09-2011 | 09:26
Groots opgezet ,en gezellig.
arvin - 12-09-2011 | 08:37

U kon tot 08-02-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Uitbreiding vliegveld Teuge

Teuge International Airport wil het grootste vliegveld voor de kleine luchtvaart worden in Nederland. Vindt u dat het vliegveld de ruimte moet krijgen om dit waar te maken?