De 35.000 euro is een extra subsidie die de SLOD al eerder dit jaar heeft aangevraagd en waarmee de gemeenteraad al instemde. In totaal is toen 50.000 euro beschikbaar gesteld voor het lokale omroepbeleid. Daarvan wordt nu dus 35.000 overgemaakt naar de SLOD, die onder meer als doorgeefluik van subsidies fungeert.
De voorwaarden die de gemeente aan de extra subsidie wil stellen zijn niet mals. DTV moet per 1 oktober minstens 50.000 euro aan reclame-inkomsten of betaalde opdrachten gerealiseerd hebben. ‘En uiterlijk 1 oktober moet DTV weer een goed functionerend bestuur hebben’, aldus het college van B en W.
Omdat het college niet rechtstreeks spreekt met DTV maar met de koepelstichting SLOD, eisen B en W een maandelijkse rapportage over de ontwikkeling van de reclame-opbrengsten en driemaandelijkse berichtgeving over de realisatie van de deelbegrotingen van de betrokken organisaties, te weten de SLOD zelf, DTV en Deventer FM. Bovendien, zo willen burgemeester en wethouders, moeten onderbouwde prognoses worden overlegd van opbrengsten voor dit jaar en komend jaar waaruit het groeiperspectief, zoals dat in een meerjarenbegroting van de instellingen zelf is geschetst, overtuigend blijkt.


Sorteer reacties
















U kon tot 08-07-2007 reageren op dit artikel.