Turkse ogen bij Stiepe

Auteur: door Dik van Herwaarden |   dinsdag 31 januari 2012 | 08:41 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 31 januari 2012 | 08:43

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
RUTTEN - Momenteel is Jipke Brouwer met handen en voeten gebonden aan de curator, die zo veel mogelijk geld voor de inboedel probeert te krijgen.
De vorige exploitant Anne de Jong had een schuld van zo'n 50.000 euro. Ook Brouwer zelf heeft interesse voor wat er van de inboedel over is. "Als het pand leeg is, heb je helemaal niets", aldus Brouwer. Voorlopig kan hij niets tot er duidelijkheid over de inboedel.

Brouwer verwacht daarna wel interesse van nieuwe huurders. "Ik ben al benaderd door verschillende mensen", geeft hij aan. De voorkeur gaat uit naar een huurder voor de gehele Stiepe. Maar een verhuur in delen sluit hij allerminst uit. Iemand die het cafetaria wil huren bijvoorbeeld. Een Turkse gemeenschap heeft al geïnformeerd naar het huren van de grote zaal, evenals een Marokkaanse organisatie. "Als dan Dorpsbelang Rutten ook een deel wil huren, hebben we de zaak rond", aldus Brouwer. "Ik sta overal voor open."

Dat Anne de Jong het niet kon bolwerken in De Stiepe, wijt hij aan een combinatie van factoren, zoals het gebrek aan inzet van Dorpsbelang Rutten, een stukje mismanagement van de exploitant en overmoed van De Jong.

U kon tot 01-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Discussie

Hebben Flevolandse kinderen nog voldoende ruimte om buiten te spelen?

Fietstochten