Eenden weg na mishandelingen

  donderdag 02 oktober 2008 | 16:15 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 03 oktober 2008 | 10:14

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Siem Wever laat een van de mishandelde eenden zien waar onbekenden vleugelpennen uit hebben getrokken. FFU Press Agency

Siem Wever laat een van de mishandelde eenden zien waar onbekenden vleugelpennen uit hebben getrokken. FFU Press Agency

HARDENBERG - Dierenbescherming Vechtdal gaat alle 25 Kaapse eenden uit de vijver in de Hardenbergse wijk Baalder halen en elders onderbrengen.
Veel dieren werden de laatste tijd mishandeld. Uitgetrokken staarten en afgeknipte vleugels werden aangetroffen. Een woordvoerster van Dierenbescherming Vechtdal: "Het gebeurt bewust. De eenden zijn gewillige slachtoffers. Je kunt ze zo pakken". Ze kan slechts gissen naar de reden van de mishandeling.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
zo te zien word t een modehype stelletje helden
tismewat - 03-10-2008 | 10:14
helden!!!!!
moet niet gekker worden - 02-10-2008 | 19:15
die mensen die dit gedaan hebben moesten zelf maar eens de poten uit het lichaam worden getrokken ik wil wel helpen,er blijft dan weinig over van die mensen!
orlando - 02-10-2008 | 18:26
Deze dierenbeulen wil ik ook wel een persoonlijke behandeling geven.
Zal dan ook hun staarten willen afknippen en hun vleugels zeer kort afknippen maar ja, dit soort lafbekken durven niet op de voorgrond te treden.
Hoop verder dat ze een zware straf zullen krijgen maar met de huidige rechterlijke macht en de "goede"advocaten zal dit wel een utopie zijn.

Groeten van een grote dierenvriend
Ricardo - 02-10-2008 | 18:45

U kon tot 02-11-2008 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....