Reclamebord kost in totaal 10.500 euro

dinsdag 09 februari 2010 | 13:14 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 10 februari 2010 | 14:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

3.500 euro per jaar, exclusief BTW. Dat gaat de gemeente Hardenberg tot 2013 betalen voor een lichtbak met reclame bij Evenementenhal Hardenberg.

De gemeente probeert hiermee de wooncampagne Gun jezelf de ruimte onder de aandacht te brengen van de 350.000 bezoekers, die gemiddeld jaarlijks naar Evenementenhal komen.

Als vandalen zich over de lichtbak ontfermen, dan zijn de kosten voor de gemeente.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Jammer van het geld! Heeft men zich niet afgevraagd of de bezoekers van de Evenementenhal dit bord wel zien temidden van alle informatie die er tijdens de diverse beurzen op het terrein worden aangeboden? Volgens de verkopers van dat bord zal het allemaal wel heel effectief zijn, maar is dat zo? Maar goed, het geheel past in de landelijke trend van de politieke mannen met een C. in hun partijnaam: de landelijke omgeving moet zo snel mogelijk te gelde worden gemaakt. Er is weinig respect voor God's werk klaarblijkelijk
Paul uit Sibculo - 10-02-2010 | 19:00
Hele goeie van Jeffrey de eerste reactie; is wel een vergoeding waard zijn suggestie om reclame voor de gemeente Hardenberg op de toegangskaarten te laten drukken dan stoor je ook de omgeving niet die het reclamebord niet wil zien, toch ?
Mart - 10-02-2010 | 13:25
deze gemeenteraad stemt overal mee in , tijd voor een andere frisse raad die wel een warm hart heeft voor de inwoners . met een C in de party naam die het bidden afschaft, mijn stem hebben ze al lang niet meer, laten ze een ander maar voor de gek houden
joop - 09-02-2010 | 22:42
Hier wordt ik weer kots misselijk van. Ik gun H. v/d Most die centen wel, maar dat de gemeente zo gek is om zoveel geld voor een reclamebord te betalen is van de zotte.
Hopelijk onthoud de kiezer dit t/m. 3 Maart, en rekent de coalitie (CDA, PvdA en CU.) hier op af. Deze coalitie die het bidden voor de raadsvergadering, ook al hebben afgeschaft!
Karel Martel - 09-02-2010 | 19:33
In Hardenberg verzinnen ze de ene bak na de andere bak
KLAS - 09-02-2010 | 19:31

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

De website van de Stentor is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 500 tekens), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. De Stentor staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10.Reacties of citaten daaruit mogen worden gebruikt in de papieren krant.


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail .


Verkiezingen

Specials

10.000 euro woord voor stemlijstwijziging?

Is het 10.000 euro voor nieuwe stemlijsten waard om een m te veranderen in een v.