Nieuws in Kampen ligt tegenwoordig op straat

Auteur: door Jan Hengeveld |   woensdag 17 maart 2010 | 11:20 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 17 maart 2010 | 11:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
KAMPEN - Het nieuws ligt tegenwoordig in Kampen letterlijk op straat. In de etalage van boekhandel De Plantage Bos is sinds een paar dagen een prominente plaats ingeruimd voor nieuwsmuur.nl , waar op twee beeldschermen korte (nieuws)berichten over Kampen zijn te lezen.
Die worden afgewisseld door advertenties. Het nieuws wordt geregeld ververst en blijft er niet langer dan een dag op staan. Een van de initiatiefnemers van dit nieuwe medium is Jerry IJben uit Zwolle. Die heeft samen met zijn compagnon ook een nieuwsmuur in het winkelcentrum van Dronten. Als de formule aanslaat, willen de exploitanten na een proefperiode hun product eveneens in andere regionale gemeenten aan de man brengen. Gedacht wordt aan steden als Zwartewaterland, Urk, Zwolle en enkele gemeenten op de Veluwe.

Nieuwsmuur probeert gevarieerd nieuws te brengen. "Primeurs, maar ook tussen- en eindstanden van de voetbalvelden en roddels uit de showbizz. We zien het als een stukje service voor het winkelend publiek. Daarnaast willen we ondernemers een etalage bieden om te adverteren", licht IJben toe.

U kon tot 16-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Volg op Twitter