Staring College met 25 bussen naar Heineken Music Hall

  vrijdag 17 februari 2012 | 10:53 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 17 februari 2012 | 14:29

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
's Ochtends vroeg de bus in op weg naar de Heineken Music Hall in Amsterdam. Het Staring College is genomineerd voor de titel 'Leukste school van het jaar' van Radio538. Foto Martin Vink

's Ochtends vroeg de bus in op weg naar de Heineken Music Hall in Amsterdam. Het Staring College is genomineerd voor de titel 'Leukste school van het jaar' van Radio538. Foto Martin Vink

LOCHEM/BORCULO - Voor het Staring College in Lochem en Borculo is het vandaag een belangrijke dag. Vandaag hoort de scholengemeenschap of ze de leukste middelbare school van Nederland is. In de Heineken Music Hall wordt bekendgemaakt wie de prijs wint.

Het Staring College is ruim vertegenwoordigd in Amsterdam. Liefst 25 bussen met leerlingen en leerkrachten reden vanochtend naar de hoofdstad.

Via Twitter lieten leerlingen weten dat ze goed zijn aangekomen bij de Heineken Music Hall. Daar moesten ze nog wel een tijd in de rij staan voordat ze naar binnen mochten. Tegen twaalf uur meldde Ester Roes dat iedereen binnen was en dat de show kon beginnen. Ze riep achterblijvers op om te duimen voor het Staring College.

Onderaan de Lochemse webpagina van de Stentor kunt u vandaag volgen wat er op Twitter allemaal wordt geschreven over de School Awards. U kunt de balk onzichtbaar maken door op de dubbele pijltjes aan de rechterzijde te klikken.

Nu alleen nog even winnen Staring college #SA12 on Twitpic


U kon tot 18-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Supermarkten

Supermarktstoelendans?

De gemeente Lochem onderhandelt met Albert Heijn over de verplaatsing van de supermarkt van het Graafschapterrein naar het voormalige gasfabriekterrein aan de Julianaweg. Er is daar meer ruimte, ook voor parkeerplekken. Wat vindt u?