Handtekeningenactie in Ruurlo voor digitale tv

  donderdag 06 november 2008 | 05:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
RUURLO - De firma Stegeman Euronics Ruurlo is een handtekeningactie gestart om kabeltelevisie-leverancier UPC te bewegen Ruurloërs in de toekomst ook de mogelijkheid tot digitale televisie te bieden.
Stegeman Euronics heeft hierover contact met UPC, dat adviseerde eens te peilen hoeveel animo er in Ruurlo voor digitale televisie is. ,,Want die is naar onze mening groot. En dat willen we doen met een handtekeningactie", zo zegt medewerker Jeroen Sloot van Stegeman Euronics.

Sloot: ,,Het huidige signaal van de kabel komt totaal niet tot zijn recht bij nieuwe televisietoestellen. Een bijkomstig voordeel is dat als er digitale televisie in Ruurlo komt er ook de mogelijkheid bestaat om supersnel internet en digitale telefonie af te nemen bij UPC."

U kon tot 06-12-2008 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Propschool

Propschool in Lochem-Oost?

De gemeenteraad moet maandag knopen doorhakken over de huisvesting van basisscholen in de stad Lochem. Daarbij speelt onder de meer de vraag of de Mr. G. Propschool al dan niet in Lochem-Oost moet blijven. Wat vindt u?