Bouwbedrijf Van der Klogt over de kop

Auteur: door Lytsa Post |   donderdag 23 februari 2012 | 07:00 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 23 februari 2012 | 09:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
bron: www.vanderklogt.nl

bron: www.vanderklogt.nl

HASSELT/ZWOLLE - Het Hasseltse bouwbedrijf Van der Klogt is dinsdag failliet verklaard. Desondanks laten eigenaren Albert van der Klogt en Jan Rens het er niet bij zitten.

Ze zijn voornemens om apart van elkaar een eigen bouwbedrijf op te starten. Van der Klogt kon er gisteren nog niet al teveel over zeggen, omdat hij nog druk bezig is met het afhandelen van het faillissement van het bedrijf dat aan de Glinthuisweg in Hasselt zat. Het bouwbedrijf - al vijftig jaar een begrip in de regio - was onder meer gespecialiseerd in exclusieve villabouw en monumentale restauraties. Het had begin vorig jaar nog ruim veertig mensen in dienst, maar door de crisis kon het bouwbedrijf het hoofd niet meer boven water houden. Het koude winterweer van afgelopen maand was het laatste zetje voor een faillissement. De vrieskou kon ook aannemersbedrijf De Jong & Breunis grond-, weg- en waterbouw uit Rouveen niet gebruiken. Dat is vorige week door de Zwolse rechter failliet verklaard.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
In het jaar 1995 stage gelopen bij dit bedrijf als timmerman, heel veel geleerd! jammer dat het zo moet lopen..........succes gebroeders van der Klogt
Henri Wolf - 26-02-2012 | 18:02
Jammer, ik zag regelmatig voertuigen van desbetreffende bedrijf rijden, een vertrouwd gezicht. Wens de ondernemers heel veel succes met de doorstart!
F.B. - 23-02-2012 | 13:14

U kon tot 24-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Volg op Twitter

Fietstochten