Eerste Sampark Rally voor het goede doel

  dinsdag 07 februari 2012 | 11:15 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 07 februari 2012 | 11:16

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
GENEMUIDEN - Vanuit Genemuiden gaat donderdag 29 maart de allereerste Sampark Rally van start. Zestig bedrijventeams kunnen deelnemen aan deze rit.
De tocht met rallyauto's wordt georganiseerd door stichting Sampark uit Genemuiden en de opbrengst gaat naar het goede doel.

De Sampark Rally bestaat uit een toerklasse en een klassieke klasse. De laatste klasse is alleen voor auto's uit bouwjaar 1975 of eerder. Na de motoren te hebben gestart in Genemuiden wordt een parcours afgelegd dat in Vollenhove zal eindigen. Daar wordt de racedag afgesloten met een diner op het landgoed Oldruitenborgh.

Het doel van deze rally is tweeledig. Aan de ene kant worden ondernemers uit de regio IJsseldelta dichter bij elkaar gebracht en aan de andere kant wordt stichting Sampark gesteund. Die organisatie zet zich in voor onderwijs in India. Zij doet dit door middel van het aanbieden van beroepsopleidingen in de sloppenwijken van Delhi en het opzetten van scholen op het platteland.

Deelname aan de Sampark Rally kost 475 euro per team, inclusief lunch en diner.

Meer info en aanmelden: www.samparkrally.nl

U kon tot 08-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Volg op Twitter

Fietstochten