Beveiliging McDonalds succesvol

Auteur: door Henk Wageman |   maandag 19 januari 2009 | 12:20 | Laatst bijgewerkt op: maandag 19 januari 2009 | 12:50

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

STEENWIJK - De beveiligingsdienst, die fastfoodrestaurant McDonalds in Steenwijk de afgelopen weken op zondagavond heeft ingezet, werkt goed. Het restaurant werd de afgelopen tijd veelvuldig geplaagd door wangedrag (zwerfafval) van jongeren.


Danny Olinga, franchisenemer: "We hebben de maatregel genomen om het veiligheidsgevoel van onze klanten, ons personeel en onze buren (hotel Hiddingerberg) te verbeteren.''

Na 21.00 uur, als het zitgedeelte van het restaurant is gesloten, komen de jongere drive in-gasten met schreeuwerig gedrag hun bestellingen plaatsen.

De afgelopen drie zondagavonden liepen twee beveiligers om het terrein. Olinga: "Dat heeft zienderogen goed gewerkt.'' Hoe lang McDonalds de beveiligers op zondagavond nog op laat draven, is nog niet te zeggen. Olinga: 'Misschien doen we straks een keer in de twee weken.''


U kon tot 18-02-2009 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Volg op Twitter

Fietstochten