Olst-Wijhe krijgt café voor ZZP'ers

  maandag 20 februari 2012 | 17:04 | Laatst bijgewerkt op: maandag 20 februari 2012 | 17:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
OLST-WIJHE - Wie zijn nou eigenlijk die zelfstandig ondernemers in de regio? Waar kan ik ze ontmoeten? Waar kan ik heen met vragen? Vanuit deze gedachte heeft een aantal ondernemers besloten om een 'ZZP Café' te organiseren.

Het is de bedoeling dat er een aantal keer per jaar bijeenkomsten worden georganiseerd waarbij contact met collega-ondernemers, maar ook met relevante verenigingen, dienstverleners en de overheid kan worden gelegd en onderhouden.

Aukelien van Nijen (Psychiatriepraktijk van Nijen en Bij Eén), Simon Ouwerkerk (Visueel Communicatiebureau Ouwerkerk), Angelieke Huisman (Stichting Kulturhus) en Lisanne Spanbroek (Castiel: HRM, Marketing &Communicatie) zijn de initiatiefnemers.

"Als ondernemer ben je toch vooral bezig met wat er in je eigen bedrijf speelt en spreek je weinig collega-ondernemers. Wij willen daarom op een ongedwongen manier collega-ondernemers met elkaar in contact brengen", zeggen de bedenkers van het café.

Op donderdag 8 maart van 16.00 tot 18.00 uur staat de eerste bijeenkomst in de Brasserie van het Holstohus in Olst op de planning. Deze eerste borrel staat in het teken van kennismaking, het op een informele manier leren kennen van mensen uit de regio binnen én buiten de branche waarin de ondernemers actief zijn. Ook maten (maatschappen), interimmers, freelancers, MKB'ers, mogelijk toekomstige ondernemers en dergelijke zijn welkom.

Aanmelden kan via de website.

www.zzpcafe.com

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hebben de zzp,ers niets anders te doen dan in de kroeg te zitten????
borreltje - 21-02-2012 | 09:42

U kon tot 21-03-2012 reageren op dit artikel.

Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Specials Salland