Laatste keer Lange Onderbroekrock

  donderdag 26 januari 2012 | 15:50 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 26 januari 2012 | 15:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
The Dance. Eigen foto

The Dance. Eigen foto

BROEKLAND - Op 11 februari wordt het muzikale evenement Lange Onderbroekrock in Broekland gehouden. Dit jaar voor de laatste keer. "Door regelgeving is het onmogelijk het originele concept te behouden.
De kosten worden steeds hoger en het moet natuurlijk wel leuk blijven. Natuurlijk gaat de zomer editie van Broekrock wel door", meldt de organisatie.

Ook voor de laatste keer blijft het concept ongewijzigd. Voor een vrije gift van minimaal 15 euro zijn mensen een avond onder de pannen van de Hein & Diny Musichall aan de Reuveldsweg 6 in Broekland, mits ze 16 jaar of ouder zijn.

Dit betekent inclusief alle consumpties, twee bands, DJ's en een Silent Disco. Vanaf 21:00 uur is de verwarmde hal open. Voor de gulle gevers is er een VIP-behandeling.

De Amsterdamse formatie 'Capeman' brengt stevige alternatieve rock in de stijl van bands als Millionaire, dEUS, Kasabian en Artic Monkeys.

Ook Utrecht is vertegenwoordigd in de tweede band 'The Dance'. Deze indiepopband is geïnspireerd door Duran Duran en David Bowie.

Naast de bands zijn er ook de DJ's 'Volcano Boys' en 'Leipe Leon' die zorgen voor de muzikale omlijsting.

Voor het publiek dat na al die muziek in stilte wil nagenieten, biedt de Silent Disco aan het einde van de avond hiervoor gelegenheid. Het is daarom aan te raden een mobiele telefoon met headset of transistorradio met koptelefoon mee te nemen.

Wederom hanteert LOBR het 1, 2, 3 principe. Dit houdt in: 1:00 uur einde muziek, 2:00 uur tap dicht, 3:00 uur hal leeg.

www.broekrock.nl
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Belachelijk dat dit soort feesten (waar nog NOOIT een onvertogen woord (over) is gevallen!!) de nek om wordt gedraaid door belachelijke regelgeving! Niemand heeft er last van. De meeste buren zijn zelfs aanwezig!
Bedankt Raalte...
Tossa - 26-01-2012 | 16:55

U kon tot 25-02-2012 reageren op dit artikel.

Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Specials Salland