WIJHE - Opsporingsprogramma 'Onder de Loep' van RTV Oost heeft donderdag in de eerste twee uitzendingen beelden van een andere parkeerplaats getoond in de zaak van de vermiste Reind Preuter.
De man wordt nu twee weken vermist en al die tijd wordt door de politie gezegd dat zijn auto is teruggevonden op een parkeerplaats tussen langs de IJssel tussen Wijhe en Den Nul. Dat is ten zuiden van Wijhe.
De beelden van Onder de Loep lieten de parkeerplaats zien tussen Wijhe en Herxen, ten noorden van Wijhe. Tussen beide parkeerplaatsen zit toch al gauw enkele kilometers afstand.
In de uitzending werd wel gezegd dat de auto tussen Wijhe en Den Nul is gevonden en navraag bij de politie wijst uit dat dat juist is. Een woordvoerder bevestigt nogmaals dat de auto is gevonden op de parkeerplaats tussen Wijhe en Den Nul, in de uitzending werden de verkeerde beelden getoond.
Later donderdagavond meldde RTV Oost dat er inderdaad verkeerde beelden waren getoond en dat die inmiddels zijn aangepast. Ook de beelden op internet worden aangepast.
De politie zegt overigens verder in de uitzending nog steeds dat de man onvindbaar is. Er zijn geen afscheidsbrieven gevonden, er is geen indicatie dat de Wijhenaar zelfdoding overwoog. Ook een misdrijf werd al eerder uitgesloten. De hoop is dat de uitzending nog tips oplevert, de politie heeft al eerder gezegd die hard nodig te hebben.
Bekijk hier de beelden van 'Onder de Loep':



Sorteer reacties















U kon tot 26-02-2012 reageren op dit artikel.