AED op sportpark Overwetering

Auteur: door onze correspondent Sip Lubbers |   maandag 26 november 2007 | 03:42 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 20 december 2007 | 14:31

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
OLST/BOSKAMP - De drie sportverenigingen (SC Overwetering, tennisvereniging Ter Spille en tafeltennisvereniging Olst) die samen gebruik maken van sportpark Overwetering hebben samen een AED (Automatische Elektrische Defibrillator) aangeschaft.
Het levensreddende apparaat is sinds zaterdag te vinden aan de achterkant van de tribune van SC Overwetering. "Het is voor zover we weten nog nooit gebeurd, maar als iemand hier op het sportpark een acute hartstilstand krijgt, dan kan het gebruik van een AED levensreddend zijn'', zegt voorzitter Geert Kruitbos van SC Overwetering. Samen met zijn collega's Paul Kleine Schaars van de tennisvereniging en Joop Lubberding van de tafeltennisvereniging, nam hij de AED officieel in gebruik. Wel is het noodzaak dat zoveel mogelijk leden van de drie sportverenigingen om kunnen gaan met de AED, vandaar dat de clubs hun leden zullen oproepen om een cursus te volgen om het apparaat te bedienen. Vooral Boskamper Geert Kruitbos is zeer content met de aanschaf van het apparaat immers, het sportpark ligt eigenlijk in Boskamp. Zoals onlangs in deze krant vermeld, wil men in Boskamp graag ook een aantal AED's. "In ieder geval is er nu al een'', merkt Kruitbos op.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
AED Perfect.
Toch hoop ik dat de verslaggever een Automatische EXTERNE Defibrillator bedoeld en geen elektrische. De verlengkabels moeten dan erg lang worden.
Henk Dijk - 20-12-2007 | 12:48

U kon tot 19-01-2008 reageren op dit artikel.

Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Specials Salland